• Tevfikiye Mahallesi YEGEM Projesi

  Tevfikiye mahallesinde yapılması planlanan  Çocuk ve Kadın Aktivite Merkezi 301 m2 alana kurulu 1226m2 kullanım alanı olan 6 adet sınıf 1 yemekhane 1 spor salonu 5 atölye ve 6 adet oda ile halkın hizmetine açılmıştır.

  DEVAMINI OKU
 • Yaylaköy Huzur Evi ve Yaşlı Bakım Merkezi

  Yaylaköy de yapılması planlanan Palyatif Bakım Merkezi Özellikleri1. 120 oda, 240 kişilik konaklama kapasitesi2. 60 m2 kafeterya alanı3. 58 m2 etkinlik salonu4. 110 m2 restoran5. 20 m2 mescid

  DEVAMINI OKU
 • Üçpınar Organik Sebze Meyve Pazarı

  Üçpınar mahallesi 1045 parsel numarasına yapılması planlanan Organik Meyve ve Sebze pazarı projesi tamamlanmıştır. Pazarda Organik meyve ve sebzelerin satış yerleri ile o bölgede ki bayanların yaptığı el işi ürünlerin sergileneceği bir alan oluşturulmuştur.66 tezgahtan oluşan 2 adet üzerleri kapalı Pazar Yeri, Çocuk oyun alanı ve Basketbol sahası bulunmaktadır. Parselde mevcut binada yenilenerek kafeterya olarak hizmet verecektir.

  DEVAMINI OKU
 • Horozköy Çamlık Alan Peyzaj ve Rekreasyon Projesi

  Yunusemre Belediyesi, ilçenin yoğun yapılaşma bölgelerinden biri olan Horozköy’e yeni bir sosyal donatı alanı kazandırıyor. 13 bin metrekare alana sahip Horozköy Çamlık Alan Peyzaj ve Rekreasyon Projesi içerisinde muhtarlık binası, aktivite alanı olarak açık hava spor aletlerinin bulunduğu fitness sahası, çocuk oyun grubu, Kauçuk zeminli yürüyüş ve koşu yolu, halı saha ve soyunma odalarının yer aldığı bina bulunuyor. Ayrıca ihtiyaca yönelik olarak 23 araçlık otopark ve 200 metre karelik alana sahip kafeterya proje içerisinde yer alıyor. Alanda mevcut ağaçların tamamı korunacak şekilde peyzaj bitkilendirmesi hazırlanmıştır.

  DEVAMINI OKU
 • Yeni Belediye Binası ve Yunusemre Kent Meydanı Projesi

  Proje detayları toplamda 6240 m2 kare kullanılabilir alan200 m2 çok amaçlı salon390 m2 meclis salonu236 m2 yemek salonuBelediye kampüsü içinde bir adet camii460 m2 namaz kılma alanı, 270 m2 kadınlar mahfili

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz