Özel Kalem Müdürlüğü
Ayşegül ÇOTUK
.
HABERLER


 • Başkan Çerçi'den Ahmet Nazif Zorlu'ya Güreş Daveti

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve Vestel Şirketler Grubu CEO’su Enis Turan Erdoğan’ı ziyaret ederek 6.sı düzenlenecek olan Geleneksel Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşlerine davet etti. Yunusemre Belediyesi, ata sporumuz güreşi gelecek nesillere aktarabilmek amacıyla düzenlediği Geleneksel Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşlerinin 6.sı için çalışmalarını sürdürüyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Zorlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Nazif Zorlu ve Vestel Şirketler Grubu CEO’su Enis Turan Erdoğan’ı ziyaret ederek yağlı güreşin simgesi kırmızı dipli mum verip organizasyona davet etti. Ziyaretlerde Başkan Çerçi’ye Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Irmak eşlik etti. 

  DEVAMINI OKU
 • Başkan Çerçi AK Parti Bölge Koordinatörü Bölünmez'i Ağırladı

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez’i ağırladı. AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez, beraberindeki heyet ile birlikte Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette AK Parti İl Başkanı Salih Hızlı, Belediye Başkan Yardımcıları, Meclis Üyeleri ve partililer de hazır bulundu. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez’e belediyenin hayata geçirdiği projeleri anlattı. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Manisa’da olduklarını dile getiren Ceyda Bölünmez, Yunusemre Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları takdir ettiğini ifade etti. Belediye Başkanı Çerçi, ayrıca AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez’i 3 Ekim Pazar günü gerçekleştirecek olan 6. Yuntdağı Geleneksel Yağlı Pehlivan Güreşlerine davet etti. AK Parti Yerel Yönetimler Bölge Koordinatörü İzmir Milletvekili Ceyda Bölünmez ziyaret sonunda Yunusemre Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğü’nü gezerek çalışmalar ile ilgili bilgi aldı. 

  DEVAMINI OKU
 • Başkan Çerçi Protokol Ziyaretlerini Sürdürüyor

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, 3 Ekim Pazar günü 6.sı düzenlenecek olan Geleneksel Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri öncesi protokol üyeleri ile bir araya gelerek organizasyona davet ediyor. Bu yıl 6.’sı 3 Ekim Pazar günü düzenlenecek olan Geleneksel Yuntdağı Yağlı Pehlivan Güreşleri için ziyaretlerini sürdüren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, protokol üyelerini etkinliğe davet etti. Ziyaretler kapsamında Yunusemre Kaymakamı Atilla Kantay, Manisa İl Emniyet Müdürü Ömer Uslusoy, Manisa Cumhuriyet Başsavcısı Ali Ulvi Yılmaz, Manisa Adalet Komisyonu Başkanı Şahap Mutlu, Manisa 1. Komando Eğitim Tugay Komutanı Tuğgeneral Sebahattin Kalkan, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Selçuk Yıldırım’ı ziyaret eden Başkan Çerçi, protokol üyelerine yağlı güreşin simgesi olan kırmızı dipli mum ve davetiye vererek organizasyona davet etti. Ziyaretlerde Başkan Çerçi’ye Yunusemre Belediye Başkan Danışmanı Kefaeddin Öz eşlik etti. Bu yıl da güzel bir organizasyona ev sahipliği yapmanın heyecanını yaşadıklarını belirten Başkan Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, 3 Ekim Pazar günü güreşseverleri Ortaköy Er Meydanında ağırlayacaklarını söyledi. 

  DEVAMINI OKU
 • Başkan Çerçi Protokolü Yuntdağı Yağlı Güreşlerine Davet Etti

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Vali Yaşar Karadeniz ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü ziyaret ederek 3 Ekim Pazar günü düzenlenecek Geleneksel 6. Yuntdağı Yağlı Güreşleri’ne davet etti. Yunusemre Belediyesi, ata sporumuz yağlı güreşlere olan ilgiyi arttırmak için Türkiye’nin en güzel yağlı güreş organizasyonlarından biri olan Geleneksel Yuntdağı Yağlı Güreşleri’ne hazırlıklar devam ederken; Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ziyaretlerine başladı. Manisa Valisi Yaşar Karadeniz ve Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ü makamında ziyaret eden Başkan Çerçi, yağlı güreşin simgesi olan kırmızı dipli mum ve davetiye vererek bu yıl 3 Ekim Pazar günü düzenlenecek organizasyona davet etti. Başkan Çerçi’ye Belediye Başkan Yardımcıları Dilşat Ulaş ve Mustafa Irmak eşlik etti. Bu yıl güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacaklarını kaydeden Başkan Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “3 Ekim Pazar günü yağlı güreşlerimizi gerçekleştireceğiz. Güzel bir organizasyona imza atacağız. 500’ü aşkın pehlivan ve başpehlivanı şehrimizde ağırlayacağız. Belediyemizin ev sahipliğini yaptığı organizasyona Gençlik ve Spor Bakanlığı, Manisa Büyükşehir Belediyesi ve Yağlı Güreş Düzenleyen Kentler Birliği destek veriyor. Bir yandan hazırlıklarımızı sürdürürken; bir yandan da davetiyelerimizi dağıtmaya başladık” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU
 • Başkan Çerçi Karesi Heyetini Ağırladı

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve ekibini ağırladı. Konuklarına Yunusemre Belediyesi’nin hayata geçirdiği projeleri gezdiren Başkan Çerçi, çalışmalar hakkında bilgi verdi. Balıkesir Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu ve ilçe yönetimi Yunusemre İlçe Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çerçi’ye AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, Belediye Başkan Yardımcısı Şule Uygur, Belediye Meclis Üyesi İsmet Akçay ve Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı eşlik etti. Karesi heyetine Yunusemre Belediyesi’nin hayata geçirdiği Yunus Emre Kültür Parkı, Yunus Emre Millet Çarşısı, Horozköy Çamlık, Fevzi Çakmak Taziye Evi, Çapaçarık Camisi, Akgedik Yunuskent Toplu Konutları ve Ortaköy Mesire Alanını gezdiren Belediye Başkanı Çerçi, projeler hakkında bilgi verdi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Çerçi, “Yunusemre Belediyesi olarak sorunları çözmek amacıyla mesai mevhumu gözetmeksizin çalışıyoruz. Projeci bir belediye olduğumuz herkes tarafından biliniyor. Gençlik merkezi, hanım lokalleri, düğün salonları, kültür merkezleri ve daha nice çalışmaları hayata geçirdik. Daha da birçok çalışmaya imza atacağız. Bunlar insana, geleceğe yapılan yatırımlar. Amacımız vatandaşlarımızın güzel bir şehirde mutlu bir şekilde yaşaması” diye konuştu.  ‘BİRBİRİNDEN GÜZEL PROJELER HAYATA GEÇİRİLMİŞ’ Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ziyarete ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunus Emre Kültür Parkı görünce bir maneviyat hissettim. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi birbirinden güzel projeleri hayata geçirmiş. Kendisini ve ekibini tebrik ederim” dedi.  AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu ise, “Burada birçok insan bir araya gelerek birbirinden güzel fikirleri güzel düşünceleri paylaşıyor. Karşılıklı fikir alışverişinde bulunma fırsatı bulduk. Gerçekten güzel bir çalışma. Emeği geçenleri kutluyorum” şeklinde konuştu. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz de Yunusemre Belediyesi’nin güzel projeleri hayata geçirdiğini kaydederek şunları söyledi: “Yunusemre Manisa’nın en büyük ilçesi. Bununla birlikte eğitim, sanayi ve tarımın olduğu bir ilçe. Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin ufku geniş olduğu için birçok yatırım yapıyor yapmaya da devam edecek.” 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz