15.01.2018
Yunusemre Mobil Artık Hizmetinizde

Yunusemre Belediyesi, online ödeme, öneri ve şikayet, etkinlik takvimi ile hizmetine daha kolay ulaşılmasını sağlamak amacıyla Yunusemre Mobil uygulamasını güncelledi.

Yunusemre Belediyesi, vatandaşların hizmetlere daha kolay erişimini sağlamak amacıyla mobil uygulamasını yeniledi. Vatandaşlar bu uygulama ile belediyenin hizmetlerini artık ceplerinde taşıyabilecek. Yunusemre Belediyesi, Mobil uygulaması ile Android ve IOS işletim sistemine sahip tüm cihazlarda online ödeme, öneri ve şikayet, etkinlik takvimi ve hizmeti verilebilecek. Vatandaşlar App Store ve Google Play’den uygulamayı indirip, Yunusemre’ye dair her şeyden haberdar olabilecek.

Özellikle çalışma koşulları nedeniyle hafta içi belediyeye gelemeyen vatandaşların zor durumda kalmaması adına e-belediye uygulamalarını önemsediklerini aktaran Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuyla ilgili yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Vatandaşlarımızın daha rahat ve hızlı bir şekilde hizmetlerimizden faydalanması amacıyla Yunusemre Mobil uygulamasını güncelledik. Vatandaşlarımız App Store ve Google Play’de uygulamayı edinip Yunusemre’ye dair her şeyden bu uygulama ile haberdar olabilir. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak vatandaşlarımıza daha hızlı bir şekilde ulaşmak için çalışmalarımız sürecek.” 

Soru ve Görüşleriniz