• Belediye Meydanı YUNUS PARK Kafe

  Yunusemre Belediyesi meydan projesi kapsamında  308 m2 alana sahip Yunuspark kafeterya yapılmıştır. 55 m2 mutfak alanı, 27 m2 yan birim ve 240 m2 peyzaj alanı bulunmaktadır. Ahşap malzeme kullanılarak yapılan kafeterya binası hem açık hemde kapalı alana sahiptir. Önünde havuzlu fotoğraf çekme alanı ve elektronik totem bulunmaktadır.

  DEVAMINI OKU
 • Yağcılar Spor Tesisi

  Proje Detayları yakında

  DEVAMINI OKU
 • Muhtarlık Binaları

  ATATÜRK, BARBAROS, 75.YIL VE CUMHURİYET MAHALLELERİ MUHTARLIK BİNASI TİP PROJESİ

  DEVAMINI OKU
 • Horozköy Mahallesi Aile Yaşam ve Çocuk Sanat Merkezi

  MANİSA Yunusemre Belediyesi, Tarihi Horozköy Gar Binası'nı yeniden düzenleyip, Aile Yaşam ve Çocuk Merkezi'ne dönüştürdü.Atıl durumdaki Horozköy Gar binası, Yunusemre Belediyesi tarafından ayağa kaldırıldı. Kadınlar için düzenlenecek kurs ve aktivitelerin merkezi olarak kullanılması düşünülen gar binası ve çevresindeki çalışmalar tamamlandı. Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürü Mehmet Ata, çalışymalar hakkında bilgi verip, "Burası atıl durumda bir istasyondu. Geceleri çevreye zarar veren kişilerce burası kullanılmaktaydı. Burayı Devlet Demir Yolları'ndan devir aldık. Düzenlemesini başlattık. İki ay gibi bir sürede burasını Aile Yaşam ve Çocuk Merkezi olarak güzel bir hale getirdik. TCDD'den gelecek vagonu bekliyoruz. Vagonun içerisinde çocuklar için kreş niteliğinde Yaşam Merkezi olacak. Gar binasının restorasyonunu yapıp, kadınlara yönelik kitap okuma ve elişi yerleri açacağız.

  DEVAMINI OKU
 • Horozköy Kültür veTaziye Evi

  Horozköy mahallesi’ nde 1483 ada 1 parsele yapılması planlanan Taziye Evi’nin Projesi tamamlanmıştır. Proje sayesinde halkın ihtiyaçları doğrultusunda, taziyeler kapalı alanda kabul edilebilecektir. Taziye evinde gerektiğinde ikiye bölünebilen 144 m2’lik salon, 3 tuvalet, ve servis mutfağı bulunmaktadır. Ayrıca taziyelerin kabul edileceği salon gerektiğinde eğitim ve kurs verilebilecek şekilde çok amaçlı olarak tasarlanmıştır.  Taziye evinin bulunduğu yerin peyzaj projesinin çalışması yapılmış olup, içerisinde 212 m2’lik çocuk oyun alanı bulunmaktadır.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz