• Muradiye Mahallesi Meydan Projesi

  Yunusemre ilçesi, Muradiye Mahallesi, Muradiye belediye hizmet binasının önünde bulunan 4300 m2'lik alan belediyemizce yeniden düzenlenerek meydan haline getirilmiştir. Meydan içerisinde 19 araçlık otopark, bay ve bayan tuvaleti, çocuk oyun alanı ve muhtarlık binası bulunmaktadır. Meydana peyzaj düzenlemesi yapılarak yeşil alanlar oluşturulmuş ve halkın oturup zaman geçirebileceği yerler yapılmıştır. 2016 yılında projelendirilen meydan 2017 yılında hizmete açılmıştır.  

  DEVAMINI OKU
 • Spil Mahallesi Kültür ve Taziye Evi

  Yunusemre Belediyesi,  Spil Mahallesi Kültür ve Taziye Evi bitmiş olup halkın hizmetine açılmıştır. Zemin kat  alanı 138 m2 olup içerisinde 93 m2 alana sahip eğitim ve taziyelerin yapılacağı çok amaçlı salon bulunmaktadır. 1.kat 135 m2 alana sahip olup imam evi olarak kullanılmaktadır. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Kentsel Dönüşüm Ofisi

  KENTSEL DÖNÜŞÜM OFİSİLaleli-Mesir-Lalapaşa ve Mutlu Mahallelerinde yapılacak Kentsel Dönüşüm Projesi kapsamında kullanılmak amacıyla Laleli Mahallesinde pazaryerinin yanına 347 m2 kapalı alana sahip Yunusemre Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisi yapıldı. 30 Mart 2017 tarihinde Belediye Başkanımız Dr. Mehmet ÇERÇİ tarafından açılışı yapılan ofiste vatandaşlarımıza Kentsel Dönüşümle ilgili bilgilendirme toplantıları düzenlenmektedir. Ayrıca vatandaşlarımıza Kentsel Dönüşümle ilgili soru ve sorunlarında Hafta içi 08:00-17:00 mesai saatleri arasında yetkili personellerimiz tarafından bilgilendirme hizmeti de  verilmektedir. Kentsel dönüşümle ilgili detaylı bilgiye buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz...

  DEVAMINI OKU
 • Belediye Meydanı YUNUS PARK Kafe

  Yunusemre Belediyesi meydan projesi kapsamında  308 m2 alana sahip Yunuspark kafeterya yapılmıştır. 55 m2 mutfak alanı, 27 m2 yan birim ve 240 m2 peyzaj alanı bulunmaktadır. Ahşap malzeme kullanılarak yapılan kafeterya binası hem açık hemde kapalı alana sahiptir. Önünde havuzlu fotoğraf çekme alanı ve elektronik totem bulunmaktadır.

  DEVAMINI OKU
 • Üçpınar Organik Sebze Meyve Pazarı

  Üçpınar mahallesi 1045 parsel numarasına yapılması planlanan Organik Meyve ve Sebze pazarı projesi tamamlanmıştır. Pazarda Organik meyve ve sebzelerin satış yerleri ile o bölgede ki bayanların yaptığı el işi ürünlerin sergileneceği bir alan oluşturulmuştur. İçerisinde bölge halkına hitap eden satış dükkanları ile Zabıta noktasının bulunduğu toplam 215 m2’lik İdari bina mevcuttur. 66 tezgahtan oluşan 3 adet üzerleri kapalı Pazar Yeri, Çocuk oyun alanı ve Futbol sahası bulunmaktadır. Parselde mevcut binada yenilenerek kafeterya olarak hizmet verecektir.  

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz