• Başkan Çerçi Başarılı Judocuları Kutladı

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Türkiye ve Balkanlar’da gerçekleştirilen şampiyonlarda başarılı derece elde eden Yunusemre Belediyespor Judo Takımı sporcularını ağırladı. Sporcuları kutlayan Başkan Çerçi, belediye olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi. Yunusemre Belediyespor Judo Takımı’nda Aksaray, Karaman ve Balkanlar’da düzenlenen şampiyonlarda dereceler elde eden judocular, antrenörleri, Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan ve Judo İl Temsilcisi Cengiz Şişmanlar ile birlikte Yunusemre Belediyespor Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Sporcuların yakaladığı başarının kendilerini gururlandırdığı dile getiren Başkan Çerçi, sporcuları kutladı. Belediye Başkanı Çerçi, “Sizlerin geleceği bizler için çok önemlidir. Sporcularımızın madalya alması da bizleri sevindiriyor. Şuanda devletimiz spora ve sporcuya büyük destek veriyor. Devlet çok önemlidir. Devlet milletimizin geleceği için baş tacımızdır. Onun için dört elle sarılıp hizmet edeceğiz” dedi. Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan da Judo branşında büyük dereceler kazandıklarını vurgulayarak, “Judo öğrencilerin lisans sayısı olarak en çok derece aldığımız branşımızdır. Hocalarımız çok değerli. Cengiz Şişmanlar’ın da judodan gelmesi bizim için şans. Madalyalar çok önemli değil. Ama çocuklarımızın farklı yerlere gitmesindense spora yönelmesi bizleri de çok mutlu ediyor. Judoda ve diğer branşlarda Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin desteği ile büyük başarılar kazanıyoruz. Ben değerli Belediye Başkanımıza, hocalarımıza ve sporcularımıza çok teşekkür ediyorum.” diye konuştu. Belediye Başkan Çerçi ziyaret sonunda sporculara spor ayakkabı hediye etti. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Kalite Eğitimi Tamamlandı

  Yunusemre Belediyesi personeline yönelik düzenlenen “Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri Eğitimleri” tamamlandı. Eğitime katılan personeller, sertifikalarını Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin elinden aldı. Yunusemre Belediyesi’nde Zafer Kalkınma Ajansı 2017 yılı Teknik Destek Programı kapsamında desteklenmeye hak kazanan “Kalite ve Çevre Yönetim Sistemleri Eğitimleri” sona erdi.  Belediye Meclis Salonu’nda 8 gün süren “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi”, “Kuruluş İçi Kalite Denetçisi” eğitimleri sonunda sertifika töreni düzenlendi. Törene Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı İdris Avşar, Strateji Geliştirme Müdürü Orhan Güzel ve eğitime katılan personeller katıldı. Törende personele seslenen Başkan Çerçi, “Yaşamın kalitesi, projelerin kalitesi olması gerekiyor. Biz belediye olarak vatandaşlarımıza kaliteli bir hizmet vermeyi önemsiyoruz. Yaptığımız işlerin kaliteli olmasına özen gösteriyoruz. Bu eğitim inşallah kendimizi geliştirmemize katkıda bulunur. Eğitimin sonu yok” dedi. Konuşmaların ardından personele sertifikalarını teslim eden Belediye Başkanı Çerçi, eğitimlerin bundan sonraki süreçte de devam edeceğini dile getirdi.  

  DEVAMINI OKU
 • Başkan Çerçi, Öztürk’ü Konuk Etti

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Yunus Öztürk’ü makamında ağırladı. Öztürk’e yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çerçi, gençlerin spora yönlendirilmesine yönelik yapılacak projelere destek vermeye hazır olduklarını söyledi. Geçtiğimiz günlerde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü görevine atanan Yunus Öztürk, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi makamında ziyaret etti. Ziyarette Yunusemre Belediye Spor Kulübü Başkanı Arif Alkan da hazır bulundu. Kurumlarla Manisa sporuna katkı sağlayacak projeler üretmek istediklerini kaydeden Öztürk, sporculara verdiği destekten dolayı Başkan Çerçi’ye teşekkür etti. Öztürk, “Sporcu kökenli bir isim olarak ilimizde başarılı sporcular yetişmesi için çalışacağız” diye konuştu. Öztürk’ü makamında ağırlamaktan mutluluk duyduğunu anlatan Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise, “Yunus Bey, sporun içinden gelen bir isim. Kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum. Yunusemre Belediyesi olarak çocuklarımızın, gençlerimizin spora yönlendirilmesini önemsiyor; bunun için çalışmalarda bulunuyoruz. Yine amatör spor kulüpleri başta olmak üzere kulüplerimize ayni ve nakdi yardımlarımız var. Yunusemre Belediyesi olarak Manisa sporuna katkı sağlayacak projelere her daim destek vermeye hazırız” dedi. Ziyaret sonunda Başkan Çerçi, Yunus Öztürk’e günün anısına tablo hediye etti. 

  DEVAMINI OKU
 • YUNUSEV Yönetimini Yeniledi

  Yunusemre İlçesi’nde yaşayan ihtiyaç sahiplerine ulaşmak için yola çıkan Yunusemre Tanıtım Kültür ve Dayanışma Derneği (YUNUSEV), yönetimini yeniledi. Kongrede İşadamı Necip Denktaş başkan seçilirken; “İhtiyaç sahiplerimizin umudu olmak; onların hayır duasını almak istiyoruz” dedi. Yunusemre Belediyesi’nin desteğiyle ilçede yaşayan vatandaşlarının sorunlarına çözüm bulmak amacıyla kurulan Yunusemre Tanıtım Kültür ve Dayanışma Derneği (YUNUSEV), gerçekleştirdiği olağanüstü genel kurulla yönetimini yeniledi. Yunusemre Belediyesi Meclis Lokali’nde gerçekleştirilen genel kurula Yunusemre Belediye Başkan Yardımcıları Şule Uygur, Ramis Şiyak ile Mustafa Dandin ile kurum müdürleri ve dernek üyeleri katıldı. Tek listeyle gidilen seçimde başkanlığa Yunusemre Belediye Meclis Üyesi Necip Denktaş seçilirken; Denktaş derneğin bundan sonraki dönemde daha aktif hale getirileceğini söyledi. “İYİLİĞİN ADRESİ OLACAĞIZ” Yeni yönetim kurulu ile ilçenin gelişimine katkı sunmak istediklerini belirten Dernek Başkanı Denktaş, Manisalı hayırseverleri derneğe destek olmaya davet etti. Denktaş seçim sonrası yaptığı açıklamada “Derneğimiz ile ilçemizde yaşayan vatandaşlarımızın sorunlarına daha hızlı çözüm bulmayı hedefliyoruz. İhtiyaç sahibi vatandaşlarımız ile yardımseverlerimizi derneğimiz aracılığı ile buluşturmayı amaçlıyoruz. Amacımız iyiliğin adresi olmak, hayır duası almak. Bu toplantıda derneğimizin faaliyet alanlarını da genişlettik. YUNUSEV Derneği ile artık çok daha aktif bir şekilde vatandaşımızın yanında olacak, onların hayır duasını alacağız. Derneğimizin onursal başkanı Sayın Dr. Mehmet Çerçi’nin misyonu ve hedefleri doğrultusunda ihtiyaç sahiplerimize hizmet etmek için tüm gayretimizle çalışacağız. Yardımseverlerimizi derneğimize destek olmaya; iyilikte buluşmaya davet ediyoruz” dedi. Olağanüstü Genel Kurulu’nda tüzük değişikliği gerçekleştirilerek derneğin faaliyet alanı daha da genişletildi. Yeni yönetim kurulu, üyeleri ile birlikte şehrin sosyal, kültürel, ekonomik ve sportif alanda faaliyetlerini sürdürecek.  

  DEVAMINI OKU
 • Başkan Çerçi, İkinci Ve Yönetimini Kutladı

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen kongreyle güven tazeleyen AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci ve yönetimini ziyaret ederek başarılar diledi. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci ve yeni yönetimi ile kongre sonrası gerçekleştirilen ilk toplantıda bir araya geldi. Güven tazeleyen İkinci ve yönetimine başarılar dileyen Başkan Çerçi’ye, Yunusemre Meclis Üyeleri Arif Alkan ve Necip Denktaş eşlik etti. YENİ YÖNETİME BAŞARILAR DİLEDİ Başkan İkinci ve ekibine başarılar dileyen Belediye Başkanı Çerçi, “Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen AK Parti 2. Olağan Kongremizde güven tazeleyerek Yunusemre’mizde kutlu davamızın çatısı altında millete ve ülkeye hizmet etmek için yeni bir aşkla görevi tekrar üstlenen değerli kardeşim Zafer İkinci ve beraberindeki yönetici arkadaşlarımızla bir arada olmaktan mutluyum. Yeni yönetimimize başarılar diliyorum” dedi. Başkan Çerçi, Yunusemre Belediyesi’nin projeleri hakkında partililere bilgi verdi. “ŞEHRİMİZE ÖRNEK PROJELER KAZANDIRACAĞIZ” AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Zafer İkinci ise Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin ziyaretinden dolayı duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, “Belediye Başkanımız ile uyum içerisinde çalışıyoruz. Başkanımız ile beraber AK Parti Yunusemre ailesi olarak canla başla çalışıp şehrimize örnek projeleri kazandıracağız” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz

Aydınlatma metnini okudum ve kabul ediyorum.