Spor İşleri Müdürlüğü
Cengiz ŞİŞMANLAR
09.10.1970 Doğumludur. Evli ve bir kız çocuğu babasıdır. Celal Bayar Üniversitesi Makine mezunu olup, Bem-Bir-Sen Sendikası Başkan Yardımcısıdır. 1976-1996 yılları arası aktif Judo Sporu yapmıştır. Türkiye Şampiyonu Milli Sporcusudur. Judo İl Temsilciği görevini Fahri olarak devam ettirmektedir.
HABERLER


 • Yunusemre Sanayispor İle Berabere Kaldı

  Süper Amatör Lig B grubunda mücadele eden Yunusemre Belediyespor, ligin 4. haftasında karşılaştığı Manisa Sanayispor ile 1 - 1 berabere kaldı.   Bu yıl Süper Amatör Lig B grubunda mücadele eden Yunusemre Belediyespor, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nda Manisa Sanayispor ile karşılaştı. Oldukça çekişmeli geçen müsabaka 1 - 1 berabere bitti. Mavi beyazlı takımda golü 75. dakikada Semih Saltık atarken; Manisa Sanayispor 86. dakikada Aykut Koyuncu’nun attığı golle skoru eşitledi. Yunusemre Belediyespor önümüzdeki hafta 1975 Maltaspor ile karşılaşacak.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Saruhanlı’yı Farklı Yendi

  Süper Amatör Lig B grubunda mücadele eden Yunusemre Belediyespor, ligin üçüncü haftasında deplasmanda karşılaştığı Saruhanlı Belediyespor’u 5 – 0 yendi. Bu yıl Süper Amatör Lig B grubunda mücadele eden Yunusemre Belediyespor, Saruhanlı’da Saruhanlı Belediyespor ile karşılaştı. Yunusemre Belediyespor, müsabadan 5 – 0 üstünlük ile ayrıldı. Mavi beyazlı takıma galibiyeti Hasan Tokgöz, Ferdi Yeşilışık, Gustavo Tshamala Djadje (2) ve İlker Çeliker’in attığı goller getirdi. Yunusemre Belediyespor önümüzdeki hafta Manisa Sanayispor ile karşılaşacak.    

  DEVAMINI OKU
 • Şampiyon Boksörden Yunusemre’ye Ziyaret

  Muğla’da gerçekleştirilen Büyük Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası’nda Türkiye Şampiyonu olarak ilimizi gururlandıran Deniz Güngör, Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret etti. Yunusemre Belediyespor’un da destekleriyle Muğla’da  Datça Atatürk Kapalı Spor Salonunda gerçekleştirilen Büyük Erkekler Ferdi Boks Şampiyonası’na katılarak +91 kategorisinde birinci olan  Deniz Güngör’ün başarısı Manisa’da büyük sevinç yarattı. Şampiyon boksör, Muğla dönüşü Yunusemre Belediyesi’ni ziyaret ederek Spor İşleri Müdürü Cengiz Şişmanlar ile bir araya geldi. Güngör, Muğla’da Manisa’yı başarıyla temsil etmenin mutluluğunu yaşadığını belirtirken, Yunusemre Belediyesi’nin kendisine verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Spor İşleri Müdürü Cengiz Şişmanlar da Deniz Güngör’ü kutlayarak günün anısına hediye takdim etti.  

  DEVAMINI OKU
 • Teniste Başarı Yunusemre’den

  Yunusemre Belediyespor tenis sporcuları İzmir’de gerçekleştirilen turnuvada başarılı dereceler elde etti. Yunusemre Belediyespor tenis sporcuları, Türkiye Tenis Federasyonu 14 Yaş İzmir Ulusal Tenis Eğitim Merkezinde 52 kız ile 52 erkek sporcunun katıldığı turnuvada elde ettiği derecelerle yüz güldürdü. Takım sporcularından Ayda Güngör Dere ikinci, İmren Simal May ve Oğuz Kağan Yengin de turnuvada üçüncülük elde etti. Sporcuları ve hocaları kutlayan Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Sporcularımızın başarıları bizleri gururlandırıyor. Bu başarıda emeği geçen sporcularımızı kutluyorum” diye konuştu.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Sınıflar Yarışıyor Devam Ediyor

  Yunusemre Belediyesi ve spor kulübü ilçede geleceğin sporcularını yetiştirmek amacıyla düzenlediği sınıflar arası futbol turnuvası devam ediyor. Proje kapsamında Gazi, Organize Sanayi ve İstiklal İlkokulu öğrencileri Yunusemre Belediyespor’un altyapısına girmek için kıyasıya mücadele etti. Yunusemre Belediyesi ve Yunusemre Belediyespor’un ilçeye yeni sporcular kazandırmak amacıyla hayata geçirdiği Sınıflar Yarışıyor Projesi kapsamında düzenlenen futbol turnuvaları devam ediyor. Projesi kapsamında İlkokul 1. sınıf öğrencileri Yunusemre Belediyespor’un altyapısına girmek için kıyasıya yarışıyor. Proje kapsamında Gazi, Organize Sanayi ve İstiklal İlkokulu öğrencileri Yunusemre Belediyespor’un altyapısına girmek için kıyasıya mücadele etti. Turnuvanın diğer okullarla da devam edeceğini belirten Yunusemre Belediyespor Başkanı Arif Alkan konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Geçen yıl başlattığımız projemiz bu yıl da devam ediyor. İlçemizdeki okullarımızda turnuva düzenliyoruz. Başarılı olan öğrencilerimize kulübümüzün altyapısında eğitim vereceğiz. Turnuvaya katılan sporcularımıza ve hocalarımıza teşekkür ediyorum” diye konuştu.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz