Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • YUNUSEMRE’DE OT TEMİZLEME ÇALIŞMALARI

  Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede seyahat esnasında vatandaşların görüş mesafesini rahatlatmak ve su taşkınlıklarını önlemek amacıyla kaldırımlarda temizleme ve ot biçme çalışması gerçekleştiriyor.Yunusemre Belediyesi, mahallelerde vatandaşların ulaşımını kolaylaştırmak  amacıyla çalışmalarda bulunmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Barbaros, Spil, Atatürk ve Akgedik mahallelerinde kaldırımlarda ve yol kenarlarında ot temizleme çalışması yapıyor. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Barbaros, Spil, Atatürk mahallelerimize bağlantı yollarında vatandaşlarımızın seyahat esnasında görüş mesafelerini rahatlatmak, su taşkınlarını önlemek için derelerin ve Akgedik Mahallesinde bulunan TOKİ yolu üzerindeki kaldırımların temizlik, ot biçme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Ulaşımı kolaylaştırmak için diğer mahallelerimizde de çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız” dedi.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Okul Bahçeleri Düzenleniyor

  Yunusemre Belediyesi 2019 – 2020 Eğitim Öğretim Yılı öncesi okul bahçelerinde çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması yapıyor.  Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yeni eğitim öğretim yılının açılmasına günler kala okul bahçelerini düzenliyor. Okul bahçelerinde çevre düzenlemesi ve temizlik çalışması yapan belediye ekipleri bu çalışmasıyla velilerden de takdir topluyor. Eğitime imkanları ölçüsünde destek vermeyi sürdürdüklerini kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi çalışmalar hakkında bilgi verdi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan öğrencilerimizin daha rahat bir şekilde eğitim hayatına devam edebilmeleri için Yunusemre Belediyesi olarak bu yıl da destek veriyoruz. Ekiplerimiz ihtiyacı olan okullarda çevre düzenleme ve temizlik çalışması yapıyor. Belirli bir program dahilinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diye konuştu. Yapılan çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getiren okul idarecileri ise Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti.  İdareciler düşüncelerini şu sözlerle aktardı: Ahmet Yesevi İmam Hatip Ortaokulu Okul Müdürü İbrahim Efe: “Okulumuz güzel bir yeşil alana sahip. Belediyemiz her zaman gelerek okulumuzu temizliyor. Belediyemize çok teşekkür ederiz. Sayelerinde okulumuz güzel bir şekilde eğitime devam ediyor.”  Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ramazan Erkul: “Belediyemiz her yıl eğitim öğretim başlamadan önce okulumuzun bahçe temizliğini yapıyor. Ben bu vesile ile Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederim.” Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi Okul Müdürü Fatih İnan Boztemur: “Yunusemre Belediyemiz her zaman okulumuzun bahçe temizliği ve bakımı ile ilgili özverili olmuşlardır. Başta Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederiz.”  Vestel Ortaokulu Müdür Yardımcısı Akın Gök: “Okulumuzun bahçesi yeni eğitim öğretim yılı öncesi temizlendi. Bu konuda bize desteklerinden dolayı belediyemize teşekkür ediyorum.”  Manisa Fen Lisesi Müdürü Hüseyin Kırtaş: “Okulumuzun yeni eğitim öğretime hazırlanması için belediyemizden talepte bulunmuştuk. Talebimizi kayıtsız bırakmadılar. Belediye başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine çok teşekkür ederiz.” Özel Makbule Ölçen Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Raşit Korkmaz: “Belediyemiz burasının çevre düzenlemesini yaptı. Spor aletlerini getirdi. Çalışma sonrası bahçemiz güzel bir görünüme kavuştu.” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Oyun Parkları Onarılıyor

  Yunusemre Belediyesi, 14 kırsal mahallede park ve çocuk oyun grubunun bakım ve onarımını yaptı.  Kırsal mahallelerdeki park ve çocuk oyun gruplarının bakımını ihmal etmeyen Yunusemre Belediyesi, Yuntdağı bölgesinde bulunan 14 mahallede park ve çocuk oyun gruplarının bakım ve onarımını gerçekleştirdi. Üçpınar, Sarma, Asmacık, Süngüllü, Pınarköy, Sakallı, Demirci, Uzunlar, Mollasüleymanlı, Karayağcıhacılar, Davutlar, Karakılınçlı, Karakoca ve Sümbültepe mahallelerinde bakım ve onarım çalışması yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, bu çalışmasıyla özellikle çocukları sevindirdi. Park ve yeşil alanların bakımının devam edeceğini belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, amaçlarının 240 bin vatandaşın güzel bir şehirde yaşamaları için hizmetlerini sürdüreceklerini söyledi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Park ve Bahçeler Düzenleniyor

  Yunusemre Belediyesi mesire alanları, park ve bahçelerde çimlendirme ve çevre düzenlemesi yapıyor.                       İlçedeki parklarda çevre düzenlemesi çalışmalarını aralıksız sürdüren Yunusemre Belediyesi, ilçede yeşillendirme çalışmalarına da devam ediyor. Yaz aylarında çalışmalarını yoğunlaştırdıklarını belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Vatandaşlarımızın, çocuklarımızın parklarımızda keyifli vakit geçirmesi için mesai harcıyoruz. Bu kapsamda park ve bahçelerde, mesire alanlarında ve meydanlarımızda ekiplerimiz çevre düzenlemesi ve çimlendirme çalışmaları yapıyor. Belirli program dahilinde bu çalışmalarımız devam edecek.”

  DEVAMINI OKU
 • Hayırseverlerin Katkılarıyla Çeşme Yapılıyor

  Yunusemre Belediyesi, hayırsever vatandaşların katkılarıyla ilçenin muhtelif noktalarına çeşme yapıyor.   Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yardımsever vatandaşların katkılarıyla ilçenin muhtelif noktalarına çeşme yapıyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye ekiplerimiz hayırseverlerimizin katkılarıyla Muradiye 1 Mayıs Parkı, Ayn-ı Ali Mahallesi Vergi Dairesi yanı ve Laleli Mahallesi’nde bulunan Yunusemre Belediyesi Kentsel Dönüşüm Ofisinin bulunduğu parka çeşme kazandırdı. Bu doğrultuda yapılan çalışmalarımız devam edecek” ifadelerini kullandı. Başkan Çerçi; çeşme yaptırmak isteyen hayırseverlerin Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne başvuruda bulunmasının yeterli olacağını dile getirdi.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz