Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’den İlçeye 60 Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi, 2018 yılı içerisinde ilçeye 60 çocuk oyun parkı kazandırırken; 5 çocuk oyun grubunu da yeniledi.   İlçeye bir yandan yeni parklar kazandıran Yunusemre Belediyesi, bir yandan da kullanım ömrünü tamamlayan, çeşitli nedenlerle zarar gören çocuk oyun gruplarını yeniliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçeye 60 çocuk oyun parkı yaptı, 5 oyun parkını da yeniledi. Çocukların fiziksel gelişimini destekleyen, birlikte rahatlıkla oyunlar oynayabileceği yeni oyun alanları oluşturan belediye ekipleri, bu çalışmasıyla özellikle çocukları sevindiriyor. 60 ÇOCUK OYUN PARKI OLUŞTURULDU Çocukların birlikte güzel vakit geçirebilecekleri parklar oluşturmaya gayret ettiklerini dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Yunusemre Belediyesi olarak çocuklarımızın hem arkadaşları hem de aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebilecekleri oyun alanları yapmak için çalışıyoruz. Bu anlamda yeni oyun parkları oluşturduğumuz gibi çeşitli nedenlerle kullanım ömrünü tamamlayan parklarımızın oyun guruplarını belirli bir program dahilinde yeniliyoruz. Bu yıl içerisinde 60 yeni park alanı yaparak, 5 parkımızı da yenileyerek miniklerimizin rahatlıkla oynayabileceği hale getirdik.” 

  DEVAMINI OKU
 • Şiddetli Rüzgardan Zarar Gören Ağaçlar Budandı

  Yunusemre Belediyesi, şiddetli rüzgar nedeniyle zarar gören ağaçlarda budama ve temizleme çalışması yaptı. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı acil müdahale ekibi, şiddetli rüzgar dolayısıyla zarar gören ağaçları budadı, çevresini temizledi. Devrilen ağaçlar kaldırılırken; vatandaşlara da şiddetli rüzgarda mecbur olmadıkça dışarı çıkmaması uyarısında bulunuldu. Soğuk ve şiddetli rüzgar dolayısıyla mahallelerindeki bazı ağaçların zarar gördüğünü ve bunu Yunusemre Belediyesi’ne bildirdiklerini kaydeden Akmescit Mahallesi Muhtarı Ömer Şen konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Akşam rüzgardan mahallemizdeki bazı ağaçlar zarar gördü. Yunusemre Belediyesi ekiplerine bildirdik. Kısa sürede müdahale ederek ağaçların zarar gören yerleri budandı, çevresi temizlendi” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Maldan ve Osmancalı Yeni Parka Kavuştu

  Yunusemre Belediyesi, Osmancalı ve Maldan Mahallesine yeni park kazandırdı. Yunusemre Belediyesi Maldan ve Osmancalı Mahallesi’nde yeni parklar yaptı. Çalışma en çok çocukları sevindirirken; parkların çevresi de düzenlendi. Konuya ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Çocuklarımızın rahat bir şekilde oynamaları amacıyla Maldan ve Osmancalı mahallelerimize yeni parklar yaptık, parklarımızın çevresini düzenledik. Belirli bir program dahilinde mahallelerimizde çalışmalarımız sürecek.” Maldan Mahallesi sakinlerinden Musa Dumanlı da yeni yapılan parkla çocuklarının güzel vakit geçirdiğini belirtti. Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür eden Dumanlı, “Yeni park çocuklarımızı sevindirdi. Çevre düzenlemesi ve yeni yollarla da mahallemiz güzel bir görünüme kavuştu” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Muradiye’ye İki Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi, Muradiye’de Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nin bulunduğu alana ve 205 sokağa yeni park yaptı. Ekipler, mahalleye iki yeni park daha kazandıracak. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Muradiye Mahallesi’nde 2 yeni park alanı oluşturdu. Çocuk Kültür ve Sanat Merkezi’nin bulunduğu alan ile 205 Sokağa çocuk oyun parkı yapan ekipler, çalışmalarını tamamladı. Yunusemre Belediyesi mahallede Dede ve Nergis Sokak’ta da park alanı oluşturuyor. Yeni oyun parkları en çok çocukları sevindirirken; minikler de kendileri için kurulan alanda eğlenme imkanı buldu. Yunusemre Belediyesi’yle Muradiye’de birçok sorunun çözüm bulduğunu kaydeden mahalle sakinlerinden Fatma Dursun mahallelerine kazandırılan oyun alanlarıyla çocukların güzel vakit geçirdiğini belirtti. Dursun açıklamasında, “Çok güzel bir hizmet. Bu parka Muradiyemizin ihtiyacı vardı. Başta Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Osmancalı’da Çocukları Sevindiren Çalışma

  Yunusemre Belediyesi Osmancalı Mahallesi’ne de yeni bir çocuk oyun parkı kazandırıyor. Yunusemre Belediyesi Osmancalı Mahallesi’nde yaşayan çocukları sevindirecek bir çalışmaya imza atıyor. İçerisinde her yaş grubundan çocukların vakit geçirebileceği oyun grubunu konuşlandıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mahalleye yeni bir oyun parkı kazandırıyor. Parkın çalışmalarında şu anda sona yaklaşıldığını belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Çocuklarımızın keyifli vakit geçirmesi için ilçemizin muhtelif noktalarına yeni oyun parkları kurduk. İhtiyacı olan parklarımızın ekipmanlarını yeniledik, çevre düzenlemesini yaptık. Bu kapsamda Osmancalı Mahallemizde yaptığımız oyun parkımızı tamamlıyoruz. Amacımız çocuklarımıza güzel ortam ve oyun alanları oluşturmak”

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz