Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Ağaç Dikim Seferberliği Sürüyor

  Yunusemre Belediyesi tarafından “Yemyeşil Bir Yunusemre” sloganıyla başlatılan “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi” devam ediyor. 2017 yılı içerisinde 36 bin 141 adet ağacın dikimini yapan Yunusemre Belediyesi ekipleri, bu yılsonuna kadar kırsalda ve merkezde yaklaşık 120 bin ağacı toprakla buluşturmayı hedefliyor. İlçede ağaç dikim seferberliği başlatan Yunusemre Belediyesi, çalışmalarını hızla sürdürüyor.  İlçede ağaç dikim çalışmalarının dört mevsim devam edeceğini belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projemiz kapsamında ilçemizde belirlenen noktalarda ağaç dikimi çalışması yapıyoruz. 2017 yılı içerisinde 36 bin 141 adet ağacın dikimini yapan ekiplerimiz, önümüzdeki sonbaharda da yaklaşık 15 bin ağacın dikimini hedefliyor. Kırsal mahallelerimizde de yaptığımız çalışmalar ile bu yılsonuna kadar yaklaşık 120 bin ağaç dikimini hedefliyoruz. Daha yeşil bir çevre tesis etmek amacıyla çalışmalarımız yaz kış sürecek” dedi. YUNUSEMRE AŞILAMA ÇALIŞMALARINI TAMAMLADI Yunusemre Belediyesi, “Aşılama Projesi” kapsamında gerçekleştirdiği 2017 çalışmalarını tamamladı. Proje kapsamında talep edilen 12 mahallede Melengiç ağaçlarına Antep Fıstığı aşılama çalışması ile pilot bölge olarak seçilen Yuntağyenice Mahallesinde yabani zeytin ağaçlarına zeytin çeşit aşılaması yapıldı.  Yunusemre Belediyesi, Osmancalı, Köseler, Uzunlar, Otmanlar, İlyasçılar, Akçaköy, Süngüllü, Örencik, Sarıahmetli, Durasallı ve Türkmen Mahallelerinde yaklaşık 60 bin göz aşı ve 15 bin Melengiç ağacına Antep Fıstığı aşısı yaptı. Yuntdağyenice Mahallesinde ise yaklaşık bin 500 adet yabani zeytin ağacına 3 bin 750 adet zeytin göz aşısı yapıldı. Çalışmalar sonunda aşılamaların tutup tutmadığı Yunusemre İlçe Tarım Müdürlüğü personeli tarafından kontrol edildi.   ÜRETİCİLERE FİDAN DAĞITIMI YAPILDI Yunusemre Belediyesi, kırsal kalkınma hamlesi kapsamında bölgede ürün çeşitliliğini arttırmak amacıyla üreticilere fidan dağıtımı yaptı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, üreticilerin kalkınması için belediye olarak ellerinden geleni yaptıklarını kaydetti. Başkan Çerçi, “Yunusemre Belediyesi olarak 2016 yılında 43 bin 100 adet ceviz, badem ve zeytin fidesi dağıttık. 2017 yılı içerisinde de üreticilerimize 10 bin zeytin ile 10 bin de ceviz fidanı dağıtımı gerçekleştirdik. Belediye olarak imkânlarımız ölçüsünde üreticilerimize desteğimiz sürecek” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Laleli'de Park ve Bahçeler Düzenleniyor

  Yunusemre Belediyesi, Laleli Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarıyla büyük beğeni topluyor. Yunusemre Belediyesi ekipleri, Laleli’de bulunan Aile Sağlığı Merkezi, Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Laleli Semt Polinikliği, cami ve caddelerde hummalı bir çalışma gerçekleştiriyor. Çim biçimi ve çevre düzenlemesi yapan ekipler, sulama ve yıkama aracı ile yeşil alanları ve ağaçları suluyor. Vatandaşların temiz ve yeşil bir şehirde yaşayabilmeleri için yoğun bir mesai harcadıklarını dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise, belirli bir program dahilinde ilçedeki tüm park, yeşil alanlarda düzenli olarak bakım ve peyzaj çalışmaları yaptıklarını dile getirdi. Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Laleli Semt Polinikliği personeli Ahmet Kirazdiken de bahçelerinde yapılan düzenlemeyle hem kendilerinin hem de hastaların memnun olduğunu belirterek Yunusemre Belediyesi'ne teşekkür etti. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre'den Çocuklara Bayram Hediyesi

  Yunusemre Belediyesi Kurban Bayramı öncesi yaptığı çalışmayla ilçe genelinde 13 mahallede oyun grupları oluşturarak çocukların mutlu bir bayram geçirmesini hedefliyor. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallelere çocuk oyun grubu kuruyor. Keçiliköy, Barbaros ve Karaali Mahallesi başta olmak üzere oyun parklarının bulunmadığı 13 mahallede oyun grupları oluşturmak için çalışmalarına hız veren ekipler, oyun gruplarının montajına başladı. Montaj işlemlerini bayram öncesi bitirmeyi hedeflediklerini aktaran Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Fuat Balcı konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatı ile ilçemizde oyun grubu bulunmayan parklarımızda hummalı bir çalışma başlatarak bayrama hazırlıyoruz. Amacımız çocuklarımızın Kurban Bayramı'nı en güzel şekilde geçirmelerini sağlamak. Kurban Bayramına kadar 13 adet oyun grubu kurmayı hedefliyoruz” diye konuştu. ÇOCUKLARIN PARK SEVİNCİ Mahallelerine kurulan oyun grupları için teşekkür eden Keçiliköy Mahalle Muhtarı Veli Eylik, parkın çocuklar kadar ailelerini de sevindirdiğini belirtti. Yapılan çalışmadan dolayı çocukların güzel bir bayram geçireceğini anlatan  Barbaros Mahallesi Muhtarı Siyami Alak ise bayram öncesi yapılan bu çalışmalarda emeği geçenlere ve Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. 

  DEVAMINI OKU
 • Barbaros Mahallesi Parka Kavuşuyor

  Yunusemre Belediyesi, Barbaros Mahallesi’ne yeni bir park kazandırıyor. Bölgede hummalı bir çalışma yürütülürken; çalışmaların kısa sürede tamamlanması planlanıyor. Yunusemre Belediyesi, ilçeyi yeni sosyal alanlara kavuşturuyor. Belediye Park Bahçeler ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Barbaros Mahallesi’nde yeni park yapıyor. Parkta çocuk oyun parkı yapımına devam eden ekipler, bordür döşeme ve oturma gruplarının yapılmasının ardından çalışmaları tamamlayacak. Fen İşleri ve Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ayrıca Barbaros Mahallesi’nde bulunan Yunus Emre Camii’nde çevre düzenlemesi yaptı. Mahalle sakinleri, yapılan çalışmalardan dolayı duydukları memnuniyeti belirterek, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti.    

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Minik Çevreciler Fidan Dikti

  Yunusemre Belediyesi 5 Haziran Dünya Çevre Günü’nde anlamlı bir etkinliğe imza atarak anaokulu öğrencileriyle birlikte önce fidan dikti, ardından çevre temizliği yaptı.  Yunusemre Belediyesi, Dünya Çevre Günü’nde öğrencilere çevre bilincini aşılamak amacıyla bir etkinlik düzenledi. Güzelyurt Mahallesi’nde bulunan Tarzan Parkı’nda gerçekleştirilen etkinliğe Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı Saniye Altay, Park ve Bahçeler Müdürü Fuat Balcı, Üzümcüler İsa Artunç Anaokulu, Hedef Koleji Anaokulu ve Yunusemre Belediyesi Gündüz Bakımevi’nde eğitim gören minik öğrenciler katıldı. Etkinlikte öğrencilerle sohbet eden Başkan Yardımcısı Saniye Altay, temiz bir doğa için üzerimize düşen görevleri anlattı. Miniklerden bu konuda duyarlı davranmalarını isteyen Altay, bu konuda ailelerini de uyarmalarını istedi. Eğitimin ardından parkta çiçek ve fidan dikimi yapan öğrenciler, Tarzan Parkı’nda temizleme çalışması gerçekleştirdi. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz

Aydınlatma metnini okudum ve kabul ediyorum.