Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre Lavanta Diyarı Oluyor

  Yunusemre Belediyesi Ortaköy Mesire alanının bulunduğu yerde lavanta dikimi gerçekleştirecek. Yaklaşık 7 dönümlük araziye dikilecek olan lavantalar bölgenin ekolojik, ekonomik ve sosyal anlamda kalkınmasına katkıda bulunacak. Yunusemre Belediyesi hayata geçirdiği projeler ile vatandaşlarını destekliyor. Belediye Ortaköy Mesire alanında bulunan Lavanta bahçesinde hazırlık çalışmalarına başladı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuyla ilgili olarak “Kurulduğumuz günden beri fidan dağıtımı, arıcılık, aşılama, ağaç dikimi gibi birçok alanda çalışma yapan ekiplerimiz bölgemizin kalkınmasına büyük destek veriyor. Ortaköy Mesire alanının bulunduğu yerde lavanta bahçesi oluşturacağız. Ekiplerimiz alanı dikime hazır hale getiriyor. Lavantalar şantiye alanımızda bulunan seraya indirildi. Lavanta dikimi ile alan hem çok güzel kokacak hem de bölge halkına ekonomik olarak katkıda bulunacak.” dedi.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Muradiye'yi Ağaçlandırıyor

  Yunusemre Belediyesi, Yemyeşil Bir Yunusemre sloganıyla başlattığı “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor” projesi kapsamında Muradiye Mahallesi’nde ağaçlandırma çalışması yapıyor. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Muradiye Mahallesinde ağaçlandırma çalışması yapıyor.  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, bugüne kadar on binlerce fidanı toprakla buluşturduklarını kaydetti. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor projemiz kapsamında ilçemizde belirli bir program dâhilinde fidan dikimine hız kaybetmeden devam ediyoruz. Diğer mahallelerimizde olduğu gibi Muradiye’de de fidan dikimi gerçekleştirdik. Yemyeşil Bir Yunusemre için bıkmadan, yorulmadan ağaçlandırma çalışmalarımızı sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre MCBÜ Hastanesini Ağaçlandırıyor

  Yunusemre Belediyesi, Yemyeşil Bir Yunusemre sloganıyla başlatılan “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor” projesi kapsamında Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi bahçesini ağaçlandırıyor.  Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi bahçesinde ağaçlandırma çalışması gerçekleştiriyor. Çalışma hakkında bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor projemiz kapsamında ilçemizde belirlenen noktalarda fidan dikimine hız kaybetmeden devam ediyoruz. Şu anda ekiplerimiz Manisa Celal Bayar Üniversitesi Hafsa Sultan Hastanesi bahçesini ağaçlandırıyor. Yemyeşil Bir Yunusemre şiarıyla çalışmaları belirli bir program dahilinde sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre'de Ağaçlandırma Seferberliği Sürüyor

  Yunusemre Belediyesi tarafından Yemyeşil Bir Yunusemre sloganıyla başlatılan “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor” projesi kapsamında Emlakdere Mahallesi’nde ağaçlandırma çalışması yapıldı. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Emlakdere Mahallesinde ağaçlandırma çalışması yaptı. Bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, bugüne kadar on binlerce fidanı toprakla buluşturduklarını söyledi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor projemiz kapsamında ilçemizde belirlenen noktalarda ağaç dikimine hız kaybetmeden devam ediyoruz. Bu kapsamda ekiplerimiz Emlakdere Mahallesi’nde ağaç dikimi gerçekleştirdi. Yemyeşil Bir Yunusemre için usanmadan, yorulmadan fidan dikmeyi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu. FİDAN DAĞITIMI İÇİN TALEP TOPLANIYOR 2022 yılında da geçen yıllarda olduğu gibi yine üreticiye fidan dağıtımını sürdüreceklerini hatırlatan Çerçi; “Ayrıca üreticimize fidan dağıtmaya da devam ediyoruz. 2022 yılı için talep toplamaya başladık. Üreticimize bu yıl ceviz, badem ve zeytin fidanı dağıtacağız. 15 Ocak 2022 tarihine kadar üreticilerimiz taleplerini Halkla İlişkiler Müdürlüğü’müze şahsen yapabilirler“ dedi.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre İki Parkı Daha Yeniledi

  Yunusemre Belediyesi ekipleri, ilçedeki yıpranan park ve oyun gruplarını elden geçiriyor. Çalışma kapsamında 75. Yıl Mahallesi 5385 sokakta yer alan park ile Mesir Mahallesi Korsan Parkı yenilendi. Parkları yenileyerek çocukları sevindiren Yunusemre Belediyesi, 75. Yıl Mahallesi 5385 sokakta yer alan park ile Mesir Mahallesi Korsan Parkında bulunan oyun gruplarını tamirattan geçirerek zeminini yeniledi. Park yenileme çalışmalarının hızla devam edeceğini belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Park ve oyun gruplarında başlattığımız yenileme çalışması tüm hızıyla devam ediyor. 75. Yıl ve Mesir mahallelerimizde bulunan parklarımızda zemin çalışması yaptık. Zaman içerisinde parklarımızın oyun grubu ve zemini yıpranmıştı. Gerçekleştirdiğimiz çalışma ile artık çocuklarımız daha mutlu olacak. Yapılan çalışmanın mahallelerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. İki mahallede yaşayan vatandaşlar da Başkan Çerçi ve ekibine teşekkür etti.  

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz