Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre'den Muradiye'ye Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi, yaptığı parklara bir yenisini ekliyor. Belediye, Muradiye Mahallesi Gül Sokakta yeni bir çocuk oyun parkı yapıyor. Yunusemre Belediyesi, Muradiye Mahallesi Gül Sokak’ta vatandaşların talebi üzerine yeni bir çocuk oyun parkı yapıyor. Amaçlarının vatandaşlarının mutlu ve huzurlu bir şehirde yaşaması olduğunu dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, yeni çocuk oyun parkında çocukların keyifli vakit geçirmesini dilediklerini söyledi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Çocuklarımızın, dolayısıyla ebeveynlerinin mutlu bir şehirde yaşaması önceliğimiz... Gül Sokak’ta bulunan vatandaşlarımızın talebi doğrultusunda bölgeye yeni bir park yapıyoruz. İlçemizde çocuklarımız için birçok park yaptık, ihtiyaç olan bölgelerde belirli bir program dâhilinde yeni parklar için de çalışmalarımız devam ediyor” dedi. Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getirerek Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Uncubozköy'de Park Yeniledi

  Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Uncubozköy Mahallesindeki Cemal Ergün Parkı’nı yeniledi. Yunusemre Belediyesi, vatandaşlarının mutlu ve huzurlu bir şehirde yaşaması için çalışmalarını sürdürüyor. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Uncubozköy Mahallesi’ndeki Cemal Ergün Parkında yenileme çalışması gerçekleştirdi. Çocukların mutlu bir ortamda konforlu parklarda vakit geçirmelerinin kendileri için önemli olduğunu belirten Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belirli bir program halinde ilçede bulunan ihtiyaç olan parklarda yenileme çalışmalarının gerçekleştirileceğini belirtti. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Belediye olarak ilçemiz genelinde bulunan parklarımızın bakımlarını gerçekleştiriyoruz. Zemini bozulan parklarımızda yenileme çalışması yapıyoruz. Yapılan çalışmalar neticesinde vatandaşlarımızın çocukları çok daha keyifli bir şekilde zaman geçirebilecek. Amacımız mutlu, huzurlu ve güvenli bir Yunusemre inşa etmek.” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre İki Parkı Daha Yeniledi

  Yunusemre Belediyesi, çocukların yaz aylarında daha iyi vakit geçirebilmeleri için oyun parklarında bakım ve onarım çalışması yapıyor. İlçede çocukların ve ailelerin daha güzel bir ortamda vakit geçirmeleri için çalışmalarını sürdüren Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Topçuasım ve Kaynak Mahallesindeki iki parkta yenileme çalışması yapıyor. Yapılan çalışmalar en çok çocukları sevindiriyor. Yenilemeyle çocukların hem daha güzel hem de daha güvenli bir ortamda oynama fırsatı bulduğunu dile getiren Topçuasım Mahallesi Muhtarı Mustafa Kutay konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallemizde bulunan parkımızı ve vatandaşlarımızın yoğunlukla spor yaptığı yürüyüş yolunun zeminini yeniledi. Güzel bir çalışma oldu. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.” dedi. Kaynak Mahallesi Muhtarı Adem Açık da çalışmalardan memnuniyet duyduklarını söyledi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre'de Parklar Yenileniyor

  Yunusemre Belediyesi ilçede bulunan parklarda yenileme gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar vatandaşlar tarafından memnuniyet ile karşılanıyor. Yunusemre ilçesinde çocukların ve ailelerin daha güzel bir ortamda vakit geçirmeleri için çalışmalarını sürdüren Yunusemre Belediyesi, ilçede bulunan parklarda yenileme çalışması yapıyor. Yaz aylarında ve Kurban Bayramı öncesinde ekiplerin yaptığı yoğun çalışmalar vatandaşlar tarafından memnuniyet ile karşılanıyor. Mahallesinde yapılan park yenileme çalışmasından duyduğu memnuniyeti dile getiren Uncubozköy Muhtarı Halil Oğulganmış, ”Yunusemre Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallemizde bulunan parklarda yenileme çalışması yapıyor. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve emeği geçenlere çok teşekkür ederim.” dedi.  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ise ilçede bulunan parkların hepsinde belirli bir program dahilinde yenileme ve bakım çalışmalarının devam edeceğini kaydetti.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Yeşil Alanlarda Bakım Çalışması Yapıyor

  Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçedeki yeşil alan, park ve bahçelerde bakım çalışması yapıyor. Yunusemre Belediyesi, havaların ısınması ile birlikte park ve bahçelerin bakımlarını yapıyor. Kentin açık ve ferah alanlarını yaza hazırladıklarını dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmalara ilişkin bilgi verdi. Başkan Çerçi açıklamasında, “Vatandaşlarımızın aileleriyle beraber kullandığı park ve bahçelerimizde bakım çalışması yapıyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Vatandaşlarımızdan yeşil alanlarımızda maske, mesafe ve hijyen kurallarına uymalarını önemle rica ediyoruz. Bakım çalışmalarımız belirli bir program dahilinde devam edecek” dedi. Mahallelerindeki çalışmalardan duyduğu memnuniyeti ifade eden 75. Yıl Muhtarı Aziz Çetintaş da park ve bahçelerdeki bakım çalışmasıyla park alanlarının güzel bir görünüme kavuştuğunu söylerken; Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine teşekkür etti. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz