Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Çevre Düzenlemeleri Sürüyor

  Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri ilçenin belirli noktalarında çimlendirme, çiçeklendirme ve çevre düzenlemesi yapıyor. Yemyeşil Bir Yunusemre için ilçede çalışmalarını aralıksız sürdüren Yunusemre Belediyesi, kentin belirli noktalarında çimlendirme ve çevre düzenlemesi çalışmaları gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Moris Şinasi Çocuk Hastanesi bahçesi ve Toplum Sağlığı Merkezi önü, Manisa İzmir Caddesi ve Mutlu Mahallesi İvazpaşa Camii önünde çimlendirme ve çiçek dikimi yaparken; bölgeyi güzel bir görünüme kavuşturuyor. Çimlendirme ve çiçeklendirme çalışmalarının belirli bir program dahilinde devam edeceğini kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Mahalle, cadde ve sokaklarımızda çimlendirme, çiçek dikimi ve çit yapımı yapıyoruz. İlçemizde bulunan mahallelerimizin her birinde çalışmalarımız sürecek. Yemyeşil bir Yunusemre için çalışıyoruz.” dedi. VATANDAŞ HİZMETLERDEN MEMNUN Çevre düzenlemesiyle mahallelerinin güzel bir görünüme kavuştuğunu belirten Mutlu Mahallesi sakini Osman Erkek, Yunusemre Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını söyledi. Osman Erkek, “Burada sivri çalılar vardı. Çocuklarımızın topu patlıyordu. Şimdi ise çok güzel bir alan oldu. Mutlu Mahallesi bugüne kadar böyle hizmet görmedi. Bugüne kadar yapılan en güzel hizmetlerden birisi. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederim” dedi. Mahalle sakinlerinden Mustafa Kürklü ise duygularını şu sözlerle aktardı: “Yunusemre Belediyesi’nin mahallemizde yaptığı yeşillendirme çalışmalarından dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. Daha önce kötü durumdaki alan çok güzel bir görünüme kavuştu.” 

  DEVAMINI OKU
 • Barbaros Yeni Park Alanlarına Kavuşuyor

  Yunusemre Belediyesi’nin özverili çalışmaları sonucu Barbaros Mahallesi’nde bulunan atıl durumdaki alan parka dönüştürüldü. Yunusemre Belediyesi ilçeyi yeni park alanlarına kavuşturuyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin çalışmaları ile Barbaros Mahallesi’nde atıl durumdaki alan, çocukların rahatlıkla oynayabileceği yeni park alanına dönüştürülürken, mevcut park alanlarında da çimlendirme, ışıklandırma ve peyzaj çalışması yapılıyor. Yunus Emre Camii’nde çevre düzenleme yapan ekipler bölgede hummalı bir çalışma yürütüyor. Mahalle sakinleri adına konuşan Barbaros Muhtarı Siyami Alak, mahalledeki atıl durumdaki alanın parka dönüşmesinin en çok çocukları sevindirdiğini belirtti. Muhtar Alak, “Mahallemizde bulunan atıl durumdaki alanda park yapıldı. Yunusemre Belediyemiz burada birçok çalışma yapıyor. Yine mahallemize doğalgaz hattının gelmesi için de Belediye Başkanımızın gayretleri büyük. Belediyemizle uyum içerisinde çalışıyoruz. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye Barbaros Mahallemize yaptıkları hizmetlerden dolayı teşekkür ederiz.” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Okullar Temizleniyor

  Yunusemre Belediyesi yeni eğitim öğretim yılında da okul bahçelerinde temizleme çalışması gerçekleştiriyor. Yunusemre Belediyesi, ilçedeki okullarda temizleme ve çevre düzenlemesi çalışmalarında bulunuyor. Ekipler, eğitim öğretim yılının başlaması ile beraber ilçede bulunan okulların bahçelerinde temizleme ve düzenleme çalışmalarını yoğunlaştırdı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ilçede her konuda yoğun çalışmalarda bulunduklarını vurgulayarak; “İlçemizde bulunan okullarda çocuklarımızın ve öğretmenlerimizin daha rahat etmeleri amacıyla çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Ekiplerimiz okullarımızın bahçelerini temizliyor. Ayrıca ilçemizde bulunan parklarda çocuklarımızın güvenle oynayabilmeleri için parkların etrafını belediye marangozhanelerinde geri dönüşümü gerçekleştirilen ahşap çitler ile çeviriyoruz. İlçe merkezinin yanı sıra kırsal mahallelerde de çit çevirme çalışmalarını sürdürüyoruz. Ayrıca okullarımızın bahçelerinde bakım çalışması yapıyoruz. İlçemizdeki boş arsalarda da bakım çalışmalarını sürdürüyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru ve rahatı için üzerimize düşen ne varsa, hatta fazlasını yapıyoruz” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • 75. Yıl Mahallesi Yeni Parklara Kavuşuyor

  Yunusemre Belediyesi, 75 Yıl Mahallesi’nde bulunan atıl durumdaki alanı parka çevirirken; mahallede bulunan Engelsiz Yaşam Parkı’nda da yenileme çalışması yaparak bölge halkının takdirini topladı. İlçeye yeni parklar kazandıran Yunusemre Belediyesi, mevcut parklarda da yenileme çalışması gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, 75. Yıl Mahallesi’nde bulunan atıl alanı park olarak değerlendirirken; mahallede bulunan Engelsiz Yaşam Parkı’nda da ışıklandırma çevre düzenlemesi ve yürüyüş yolu yaptı. Mahalle sakinlerinden özel bir rehabilitasyon merkezinde müdür yardımcılığı yapan Sultan Bayat, yeni düzenlemeyle merkez öğrencilerinin parkta güzel vakit geçirdiklerini söyledi. Bayat, “Burası bizim çocuklarımız için çok güzel bir alan oldu. Stres atma, eğlenme, yeşil alanların kullanımı için çocuklarımız çok rahat ediyor. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimize, muhtarımıza, çalışmada emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz” dedi. “HİZMETLERDEN MEMNUNUZ” Mahallelerine yeni parklar kazandıran Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür eden 75. Yıl Muhtarı Aziz Çetinbaş ise belediyenin hizmetlerinden memnun olduklarını söyledi. Çetinbaş açıklamasında, “5399 sokakta çamlık alan atıl durumdaydı. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye ziyaret ederek bu alanın değerlendirilmesini istemiştik. Başkanımız isteğimizi kırmadı ve alana park ve ışıklandırmaları yapıldı. Yine Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri 5306 sokakta da ışıklandırma, oyun grubu, spor aletleri, yürüyüş yolu yaptılar. Vatandaşlarımız akşamları rahat rahat parklarda gezebiliyorlar. Hizmetlerden memnunuz” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU
 • Keçiliköylü Minikler Bu Parkı Çok Sevecek

  Mahallelere yeni çocuk oyun alanları kazandıran Yunusemre Belediyesi, Keçiliköy Parkı’nı tamamladı. Yunusemre Belediyesi ilçeye yeni park alanları kazandırmaya devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Keçiliköy Mahallesi’nde oluşturduğu çocuk oyun parkını tamamladı. Park çocukların büyük beğenisini toplarken;  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çocukların gönüllerince eğlenebileceği mekanlar oluşturmaya devam edeceklerini söyledi. Başkan Çerçi açıklamasında, “Mahallelerimizdeki oyun gruplarımızı yenilediğimiz gibi, yeni oyun alanları da kazandırıyoruz. Yeni oyun parklarımızdan biri de Keçiliköy Mahallemize yaptık. Çalışmalar kapsamında alana oyun grupları monte ederek zemini çocuklarımızın zarar görmemesi için kauçukla kapladık, yürüyüş yolu yaptık. Yeni parkımızı çocuklarımızın hizmetine sunduk. Hayırlı uğurlu olsun” dedi. Parkın mahalledeki çocukları sevince boğduğunu dile getiren Keçiliköy Muhtarı Veli Eylik ise, Başkan Çerçi ve ekibine teşekkür etti. Muhtar Eylik, “ Çocuk oyun parkı mahallemiz için büyük bir ihtiyaçtı. Belediyemiz mahallemize yeni park kazandırdı. Yunusemre Belediyemizin yaptığı hizmetlerden dolayı çok memnunuz. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ ve ekibine teşekkür ederiz” dedi.

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz