Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’den Mutlu Mahallesi’nde Örnek Çalışma

  Yunusemre Belediye Mutlu Mahallesi’nde yeşillendirme ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştiriyor. Yunusemre Belediyesi Mutlu Mahallesi’nde yeşillendirme ve çevre düzenlemesi yapıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, İvaz Paşa Camii önündeki parkta,  yeşil alanı çit ile çevirme ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Ekipler, ayrıca mahallede 3606 sokakta bulunan parkta da çit çevirme  çalışması yaptı. Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu ve teknik ekip yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getiren Mutlu Mahallesi Muhtarı Hasan Hüseyin Hastürkoğlu, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Yeşil alana arabalar uygunsuz olarak park yapıyorlardı. Bizler de şikayetlerimizi Yunusemre Belediyesi’ne bildirdik. Belediye ekipleri bu alana gelerek çit yapımı gerçekleştiriyor. Ayrıca parkta yeşillendirme yapıyor.  Ekipleri ayrıca İvaz Paşa Camii önündeki parkta çit ve yeşillendirme çalışması yaptı. Yapılan çalışmalardan dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür ederiz” dedi. Mutlu Mahallesi sakinlerinden Fatma Dağ da “Ben uzun süre ayakta duramıyorum, yürüyemiyorum. Belediyemiz parkımıza bank koydu. Bizler için oldukça faydalı bir çalışma yaptıkları için teşekkür ederiz.” diye konuştu.  

  DEVAMINI OKU
 • Muradiye Meydan Projesi’nde Sona Yaklaşıldı

  Yunusemre Belediyesi’nin Muradiye Mahallesi’nde hayata geçireceği Meydanı ve Çevre Düzenleme Projesi’nde sona yaklaşıldı. Yunusemre Belediyesi, Muradiye Meydanı ve Çevre Düzenleme Projesi’nde çalışmalarda sona gelindi. Yapılan çalışmaları Meclis Üyesi Ozan Otçuoğlu ve Birim Müdürleri ile beraber yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışmalar hakkında bilgi aldı. Kısa süre içerisinde mahallenin güzel bir meydana kavuşacağını dile getiren Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye olarak örnek projeleri hayata geçirmeye devam ediyoruz. İçerisinde muhtarlık binası, süs havuzu, çocuk oyun alanı ve otopark bulunan projemizde peyzaj çalışmalarımızı tamamladık. Kısa bir süre içerisinde çevre düzenlemesini de tamamlayacağız. Belediye olarak vatandaşlarımıza verdiğimiz sözleri tutmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Huzurlu bir Yunusemre için ilçemizdeki tüm mahallelerimizde imkanlarımız ölçüsünde çalışacağız” dedi.

  DEVAMINI OKU
 • CBÜ Tıp Fakültesi’nin Çehresi Yunusemre’yle Değişti

  Yunusemre Belediyesi, Manisa Celal Bayar Üniversitesi Tıp Fakültesi bahçesinde yaptığı çalışmayla bölgeyi güzel bir görünüme kavuşturdu. Bölgede ağaç dikimi çevre düzenlemesi yapan Yunusemre Belediyesi’ne fakülte yönetimi teşekkür etti. Yunusemre Belediyesi’nin ilçede yaptığı çalışmalar takdir toplamaya devam ediyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından CBÜ Tıp Fakültesi’nin bulunduğu alanda moloz yığınları temizliği, ağaç dikimi, çit ve kamelya yapımı gerçekleştirildi. CBÜ tarafından “İnsanı Yaşat Ki Devlet Yaşasın Proje töreninde Yunusemre Belediyesi’nin Tıp Fakültesi’ne yaptığı katkılardan dolayı teşekkür belgesi verildi. Yunusemre Belediye Başkan Yardımcısı İdris Avşar, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi adına teşekkür belgesini CBÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Bilali Habeş Gümüş’ün elinden aldı. Törende ayrıca Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Fuat Balcı’ya da teşekkür belgesi takdim edildi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Üniversitelileri Sevindiren Çalışma

  Yunusemre Belediyesi, Celal Bayar Üniversitesi Muradiye Yerleşkesinde çit çimlendirme, bank dağıtımı ve ağaçlandırma yapıyor.    Yunusemre Belediyesi ilçede çimlendirme, ağaçlandırma ve çit çalışmalarına devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Ayşe Hafsa Sultan Yurt Müdürlüğü bahçesinde çimlendirme, bank dağıtımı ve ağaçlandırma çalışmasını sürdürürken, MCBÜ Muradiye Yerleşkesi’nde bulunan Manisa Teknokent’in bulunduğu alanın etrafını çit ile çevirdi. Konuya ilişkin açıklamada bulunan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, üniversite öğrencilerinin daha güzel bir ortamda eğitim görmesi için çalıştıklarını dile getirerek, “Ailelerinden ayrılarak Manisa’da üniversite eğitimi alan öğrencilerimizi önemsiyoruz. Onların güzel temiz bir çevrede eğitim alması için kaldıkları yurtta çimlendirme çalışması yapıyoruz. Ayrıca kardeşlerimiz için yurt bahçesine bank bırakıp, kamelya yaptık. Alanda ağaçlandırma çalışması da yapacağız. Muradiye Yerleşkesinde ise Teknokentin bulunduğu alanda çit çalışması yaptık. Öğrencilerimiz için çalışmalarımız sürecek” diye konuştu. YAPILAN ÇALIŞMALAR TAKDİR İLE KARŞILANDI Yapılan çalışmalar öğrenciler ve yöneticiler tarafından takdir ile karşılandı. Çalışmalarından dolayı Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür eden Ayşe Hafsa Sultan Yurt Müdürü Ebru Bayazıt, “Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi bu alana geldiğinde kendisine burayı gezdirip taleplerimizi iletmiştik. Başkanımız taleplerimizi anında yerine getirmek için talimat verdi. Ekipler gelerek bu alanda çimlendirme, bank dağıtımı yaptı. Kendilerine yapılan çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.  Yurt öğrencilerinden Melis Davut ise “Buraya ilk geldiğimizde bu alan kumluktu. Müdire hanım bize bu alanın güzelleştireceğini söylemişti. Burası çok güzel bir alan haline geldi. Emeği geçenlere çok teşekkür ederim.” diye konuştu. Teknokent’in bulunduğu alandaki işletmelerden olan Akasya Cafe şeflerinden Doğan Yıldırım da “Yapılan çit çalışmasından dolayı Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederiz.” şeklinde konuştu.   

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Taksi Duraklarına Kamelya

  Yunusemre Belediyesi, ilçedeki taksi duraklarında kamelya yapımı gerçekleştiriyor. Taksi duraklarının yanına yapılan kamelyalar uzun saatler mesai yapan şoförlerinin beğenisini kazanıyor. Yunusemre Belediyesi, taksi duraklarına kamelya yapıyor. Taksi şoförlerinin daha iyi hizmet vermesi için yapılan çalışmaya ilişkin bilgi veren Park ve Bahçeler Müdürü Fuat Balcı, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusunda ilçemizde hummalı bir çalışma yürütüyoruz. Park ve bahçelerde yürüttüğümüz çalışmaların yanında uzun mesai yapan taksi şoförlerimizin isteği doğrultusunda taksi duraklarımızın yanına şoförlerimizin dinlenebilmesi için kamelyalar kuruldu” dedi. TAKSİCİLER TEŞEKKÜR ETTİ Çalışma taksi şoförlerinin de takdirini kazanırken; şoförler duygularını şu sözlerle ifade etti: Levent Dilek: “Güzel bir çalışma oldu. Bize dinlenme imkanı sunuyor.  Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye ilgi ve alakasından, yaptığı hizmetten dolayı çok teşekkür ederim” İsmail Hatip: “Bu bizim çok büyük bir ihtiyacımızdı. Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve emeği geçenlere çok teşekkür ederiz” Mehmet Çam: “Burada yapılan hizmet bizleri memnun etti. Yapılan hizmetten dolayı Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederiz.” 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz