Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’den Tunceli’deki Askerlerimize Destek

  Yunusemre Belediyesi, ülkemizin bekası için peygamber ocağında olan askerlerimizin her zaman yanında. Belediye, Tunceli 2. Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığı (Yavuzlar)’na bank, piknik masası, çöp kovası, çim tohumu ve saksı gönderdi. Belediyenin desteğinden dolayı teşekkür eden komutanlık, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti.  Tunceli 2. Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığı (Yavuzlar)’nın isteğine Yunusemre Belediyesi, kayıtsız kalmadı. Belediye; kışla bahçesinde aziz şehitlerimizin adını yaşatmak adına şehitlik anıtı ve park alanında kullanılmak üzere bank, piknik masası, çöp kovası ve saksı gönderdi. Yunusemre Belediyesi Şantiyesi’nden yüklenen malzemeler Tunceli’ye ulaştı. İmkanları ölçüsünde kurumların taleplerine cevap vermeye çalıştıklarını ifade eden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, ülkemizin bekasını canını hiçe sayarak koruyan asker ve güvenlik güçlerimizin her zaman yanında olacaklarını söyledi. Başkan Çerçi açıklamasında, “Tunceli’de 3.5 yıl önce kurulan jandarma komutanlığımızın isteğine kayıtsız kalmadık. Kışla bahçesinde bulunan şehitlik anıtında kullanılmak üzere şantiyemizde üretilen bank, piknik masası ile saksı ve çöp kovası taleplerini karşılayarak geçtiğimiz günlerde gönderdik. Malzemelerimiz yerine ulaştı. Askerimiz polisimiz bizler için çok önemli. Peygamber ocağımızda görev yapan askerlerimizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum” diye konuştu. Malzemeleri teslim alan komutanlık yetkilileri Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye plaket gönderdi. İletilen teşekkür yazında ise şu ifadelere yer yer verildi: “Yüce milletimizin bağrından çıkardığı kahraman evlatlarından oluşan Tunceli 2. Jandarma Komando Özel Harekat Tabur Komutanlığı (Yavuzlar) kurulduğu 2014 tarihinden bugüne kadar devletimizin sağladığı imkanlar, asil milletimizin sevgisinden aldığı güç ve dualarıyla Türkiye Cumhuriyeti’nin bekası, ülkesinin ve milletinin bölünmez bütünlüğünü korumak amacıyla görevini, üstün cesaret ve fedakarlık örneği göstererek yürütmektedir. Devletimizin bizlere sağladığı imkanlar ve sizlerin yaptığı yardımlarla terörle mücadele esnasında gözlerini kırpmadan vatan, millet ve bayrağı uğruna şehadet mertebesine ulaşan aziz şehitlerimizin adını yaşatmak ve ölümsüzleştirmek amacıyla şehitlik anıtı ve park alanına yaptığınız katkılar, şahsım ve Tunceli 2. Jandarma Komando Özel Harekat Taburu Komutanlığı personelini onore etmiştir. Bu vesileyle başta şehit aileleri ve gazilerimiz olmak üzere personelim adına şükranlarımı sunar; iş hayatınızda başarılar dilerim.”

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den 2 Mahalleye Yeni Oyun Parkı

  Yunusemre Belediyesi, Emlakdere ve Karakılınçlı mahallelerindeki çocuk oyun parkı grubunu yeniledi, zemin düzenleme çalışması yaptı.    Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Emlakdere ve Karakılınçlı mahallelerinin oyun gruplarını yenilerken; parkların çevresinde düzenleme çalışması yapıyor. Yapılan çalışmayla çocukların güzel bir parka kavuştuğunu belirten Emlakdere Mahalle Muhtarı Kadir Kocabıyık, Yunusemre Belediyesi’nin hizmetleriyle mahallelerinin kalkındığını söyledi. Kocabıyık konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediyesi’nden talebimiz doğrultusunda çocuk parkımızın düzenlenmesini istemiştik. Belediye ekipleri talebimize kayıtsız kalmadı. Çocuklarımızı sevindiren bir çalışma oldu. Yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür ederiz” dedi.  Belediye ekipleri yürütülen çalışmalar kapsamında Karakılınçlı Mahallesi’ne yeni bir oyun grubu daha yapacak. 

  DEVAMINI OKU
 • Spil Mahallesi’ne 2 Yeni Oyun Parkı

  Yunusemre Belediyesi, Spil Mahallesi’nde iki alana çocuk oyun grubu kurdu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar ile oyun gruplarına kavuşan çocukların sevinçleri görülmeye değerdi. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Spil Mahallesi’nde 4329 ile 4360 sokakta çocuk oyun grubu yapımı gerçekleştirdi. Ekipler ayrıca oyun gruplarının konuşlandırdığı alanda çevre düzenleme çalışmasına devam ediyor. Oyun gruplarının alana konuşlandırması ile sevinçten havalara uçan çocuklar, yapılan çalışmalardan dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye teşekkür etti. Spil Mahalle Muhtarı Şakir Kaya yapılan çalışmalardan dolayı duyduğu memnuniyeti vurgulayarak, “Mahallemizde park yoktu. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz mahallemizde bulunan 4360 Sokak ile muhtarlık binamızın yan tarafında bulunan 4329 sokakta park yaptılar. Çocuklarımız bu parklarda çok eğleniyorlar. Yunusemre Belediyesi’nin mahallemizde yaptığı hizmetlerden memnunuz. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye yapılan hizmetlerden dolayı çok teşekkür ederim” diye konuştu. Spil Mahalle sakini Ersan Çelik hizmetlerden duyduğu memnuniyeti şu sözlerle dile getirdi: “Mahallemizin güzelleşmesi için belediye ekiplerimiz çalışmalarda bulunuyor. Çocuklarımızın geleceği açısından bu parklarımız çok önem arz ediyor. Yunusemre Belediyesi’ne hizmetinden dolayı çok teşekkür ederiz” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Cumhuriyet ve Yağcılar’da Çevre Düzenlemesi

  Yunusemre Belediyesi Cumhuriyet ve Yağcılar Mahallesi’nde çevre düzenleme çalışması yaptı. Yunusemre Belediyesi ilçede çevre düzenlemesi çalışmalarını sürdürüyor. Belediye ekipleri Cumhuriyet ve Yağcılar mahallelerinde yeşillendirme, çit döşeme ve çevre düzenleme çalışması yaptı. Yapılan çalışmalar mahalle sakinlerinin takdirini kazanırken; Yağcılar Mahalle Muhtarı İbrahim Zeybek, mahallelerine yapılan çalışmalardan dolayı Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti. Zeybek konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Yunusemre Belediyesi mahallemize güzel hizmetler yapıyor. Belediyemizin çalışmalarıyla mahallemizdeki sorunlar bir bir çözülüyor. Başta Belediye Başkanımız Mehmet Çerçi olmak üzere çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ederim” diye konuştu. Cumhuriyet mahalle sakinlerinden Faruk Demir ise hizmetlerden memnuniyetini şu sözlerle ifade etti: “Mahallemizde belediyemiz çit ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştirdi. Çalışmalarla parklarımız çok güzel bir görünüme kavuştu. Bu hizmetleri yapan herkesten Allah razı olsun.” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Kış Aylarında da Rengarenk

  Yunusemre Belediyesi, kış aylarında da cadde, bulvar ve parklarda çiçeklendirme çalışması gerçekleştiriyor. Yapılan çalışmalar ile ilçe kış aylarında da rengarenk bir görünüme kavuşuyor. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Merkez Efendi Kavşağı, Şehit Astsubay Ömer Halis Demir Parkı, Mesir Tabiat Parkı, İzmir Caddesi, Nusret Köklü Bulvarı gibi ilçe sınırlarındaki cadde bulvar ve parklar da çiçeklendirme ve çevre düzenleme çalışmaları yapıyor. Belirli bir program dahilinde park, cadde ve bulvarlarda çalışmalarını sürdüreceklerini kaydeden Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, mevsim şartlarına uygun çiçek ve bitkileri toprakla buluşturarak şehri güzel bir görünüme kavuşturduklarını söyledi. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz