Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’den Ayn-ı Ali’ye Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi Ayn-ı Ali Mahallesi’ne çocuk oyun parkı yapıyor. Parkın kısa sürede tamamlanması planlanıyor.Yunusemre Belediyesi ilçede çocukları sevindirecek bir çalışmaya imza atıyor. Yunusemre Belediyesi, Ayn-ı Ali Mahallesi’ne yeni bir park kazandırmak için çalışmalara başladı. Manisa Vergi Dairesi Başkanlığı Hizmet Binası’nın yan tarafındaki alana yapılacak parkı kısa süre içerisinde tamamlamayı planladıklarını anlatan Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Belediye olarak ilçemizdeki çocuk oyun parklarını yenilemenin yanı sıra yeni parklar yapıyoruz. İhtiyaç olan mahallelerimizde yeni park alanları oluşturuyoruz. Ayn-ı Ali Mahallemiz de bunlardan birisi. İçerisinde oyun alanı fitness ve oturma alanının bulunduğu park için çalışmalarımıza start verdik. Çalışmamızı kısa sürede tamamlayarak mahallemize güzel bir park daha kazandırmayı planlıyoruz.” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Akmescit’e Yeni Park Kazandıracak

  Yunusemre Belediyesi, Akmescit ve Kaynak mahalleleri arasında kalan alanda çocuk oyun parkı yapıyor. Yunusemre Belediyesi ilçeye yeni çocuk oyun parkları kazandırıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Akmescit ve Kaynak mahalleleri arasında kalan alanda çocukların oyun oynayacağı hanımların güzel vakit geçireceği, oyun grubu, kamelyalar ve çevre düzenlemesinden oluşan parkın yapımına kısa zamanda başlayacak. Yeni park çocukları sevindirirken; mahalle sakinleri de belediyesinin çalışmalarından memnun olduklarını söyledi. Mahalle sakinlerinden Ahmet İzmir, “Yunusemre Belediyesi mahallemize yeni park kazandırıyor. Bu tür çalışmalardan dolayı çok teşekkür ederiz” dedi.  Muradiye Taş da  “Bu parkı çok istiyorduk. Çocuklarımız oynasın bizlerde komşularımız ile çıkıp oturacağımız alanı bizlere kazandıracakları için Yunusmre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederiz.” diye konuştu.  

  DEVAMINI OKU
 • Yuntdağı’nda Parklar Düzenleniyor

  Yunusemre Maldan, Pınarköy, Sarıahmetli, Örselli ve Sakallı mahallelerinde park ve çevre düzenleme çalışması gerçekleştiriyor. Yunusemre Belediyesi ilçede bir yandan park ve bahçelerde çevre düzenleme çalışması gerçekleştirirken, bir yandan da yandan ilçeye yeni parklar kazandırıyor. Kırsal anlamda çalışmaları yoğunlaştıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Sarıahmetli Mahallesi’nde çocuk oyun grubu çevresinde çit ve bordür döşeme işlemi gerçekleştiriyor. Maldan Mahallesi’nde meydan ve park düzenleme çalışmasına devam eden ekipler, Örselli Mahallesi’nde ise çocuk oyun grubu montajı yapıyor. Belediye ekipleri, Pınarköy Mahallesi’nde de çocuk oyun gurubu çevresinde çit montaj ve bordür taşı döşeme işlemine devam ediyor. Yapılan çalışmalarla Sakallı Mahallesi’nde kamelya yapılarak vatandaşın hizmetine sunuldu. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Ağaçlandırma Çalışmaları Sürüyor

  Yunusemre Belediyesi, 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında ilçede ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyor. Bahar aylarıyla birlikte çevre düzenlemesi çalışmalarına hız veren Yunusemre Belediyesi, ilçeyi ağaçlandırıyor. 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında Tekstilciler Sitesi, Mareşal Fevzi Çakmak, Muradiye, Sarıahmetli, Maldan ve Dazyurt Mahallesi’ni ağaçlandıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yüzlerce ağacı toprakla buluşturdu. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, “Bahar aylarıyla birlikte park ve bahçe, cadde ve şehrin muhtelif noktalarında çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Belirli bir program dahilinde devam eden ağaçlandırma çalışmalarımızla da yüzlerce fidanı toprakla buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. Ekiplerimiz, Tekstilciler Sitesi, Mareşal Fevzi Çakmak, Muradiye, Sarıahmetli, Maldan ve Dazyurt Mahallesi’nde ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirdi. Belediye Başkanımız Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusunda, yemyeşil bir Yunusemre için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de 27 Bin Ağaç Aşılanacak

  Yunusemre Belediyesi aşılama çalışmaları kapsamında 26 bin 700 ağacın aşılamayı planlıyor. Kırsal kalkınma projeleriyle üreticilerin yanında olan Yunusemre Belediyesi, aşılama çalışmalarına 2018 yılında da devam edecek. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, aşılama çalışmalarının 2018 yılında da süreceğini belirtirken; bu konuda üreticilerden talep toplanıldığını söyledi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “2018 yılında belediyemiz tarafından destek verilen aşılama çalışmaları kapsamında talepler toplanıldı. Melengiç üzerine Antep Fıstığı, Yabani ahlat üzerine armut ve yabani zeytin ağaçları üzerine çeşit zeytin aşılaması yapacağız. Kurulduğumuz günden şuana kadar yaklaşık 38 bin 720 adet Menengiç ağacına antep fıstığı aşısı, 270 adet yabani ahlat üzerine armut aşısı, yaklaşık bin 850 adet yabani zeytin ağacına çeşit zeytin aşılama hizmeti verilerek toplam 120 bin 696 adet aşı materyali kullanıldı. 2018 yılı içinde yaklaşık 80 bin adet aşı materyali kullanılarak yaklaşık 26 bin 700 adet ağacın aşılanmasını planlıyoruz. Bu hizmet, Yuntdağı’nda aşılama sertifikası olan çiftçiler tarafından önümüzdeki günlerde verilecek. Aşılama belgesi olmayan üreticilerimize de aşı belgesi aldırılarak bu çalışma  yapılacak” dedi. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz

Aydınlatma metnini okudum ve kabul ediyorum.