Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Bahar Hazırlıkları Sürüyor

  Yunusemre Belediyesi, şehrin belirli noktalarına dikmek üzere yaklaşık 200 bin fidan ve çalı grubunu bünyesindeki bulunan serada yetiştiriyor. “Yemyeşil Bir Yunusemre“ sloganıyla yola çıkan ve ilçede ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştiren Yunusemre Belediyesi, ilçede belirlenen noktalara ağaç ve çalı grubu dikmek amacıyla belediye şantiyesinde ağaç ve çalıları konuşlandırdı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Katalya, Yalancı Top Akasya, Karaağaç, Huş, Kurtbağrı, Mahlep, Yalancı Pembe Çiçekli Akasya, Tesbih Ağacı, Çınar, Dut, Oya Ağacı, Erguvan, Sofora, Yalancı Akasya, Meşe, Sedir, Süs Elması ve Akçaağaç bahar aylarında ilçedeki park, bahçe, cadde ve sokaklara dikimini yapacak.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Üçpinar’a 500 Ağaç Dikti

  Yunusemre Belediyesi, “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor” projesi kapsamında Üçpınar Mahallesi’nde yaklaşık 500 adet Mahlep ve Mantar Meşesi ağacı dikti. Yapılan çalışma ile bölge halkı da ekonomik kazanç elde edecek. Yunusemre Belediyesi, ilçede yeşillendirme ve fidan dikimi çalışmalarını sürdürüyor. “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor” projesi kapsamında ilçede ağaçlandırma çalışmalarını sürdüren Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Üçpınar Mahallesi’nde 500 adet Mahlep ve Mantar Meşesi ağacı dikimi gerçekleştirdi. Alanda incelemede bulunan Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları ile ilçede yoğun yeşillendirme çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayarak; “1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor projemiz kapsamında 2018 yılında da çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Üçpınar Mahallemizde yaklaşık 500 tane Mahlep ve Mantar Meşesi ağacını toprakla buluşturduk. Bu ağaçlarımız ile 4 – 5 yıl sonra Üçpınar Mahallemizde  bulunan vatandaşlarımız  ekonomik kazanç elde edecek. Bu mantar meşesi ağacımızdan vatandaşlarımız ısı ve yalıtım, spor aletlerine dolgu ve ayakkabıcılık sektöründe faydalanacak. Ayrıca mahlep ağacımızdan da pastacılık ve baharat sektöründe yararlanabilecekler” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den İhtiyaç Sahiplerine Yakacak Yardimi

  Yunusemre Belediyesi, budama sezonunda elde edilen odunları ilçedeki  ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor. Toplanan odunlar ihtiyaç sahiplerini kış aylarında ısınmasına olanak sağlıyor.Dev projelerinin yanı sıra sosyal projelerine de ağırlık veren Yunusemre Belediyesi, kış aylarında da ilçedeki ihtiyaç sahiplerine destek oluyor. Belediye, budama sezonunda elde edilen odunları ihtiyaç sahiplerine dağıtıyor. Yapılan yardımlarla ihtiyaç sahipleri de kış aylarında rahat nefes alıyor. Yaklaşık 3 yıldır bu çalışmayı sürdürdüklerini kaydeden Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Ağaçlarımızın gençleştirmek, hastalıktan kurtarmak amacıyla yaptığımız budama çalışmalarında elde edilen odunları ilçemizdeki ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza dağıtıyoruz. 3 yıldır bu çalışmayı yapıyoruz. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi bu konuda oldukça duyarlı. İhtiyaç durumuna göre kömür dağıtımız da oluyor. Muhtarlarımızın tespit ettiği ihtiyaç sahiplerimize yapılan incelemeler sonrasında yakacaklarını teslim ediyoruz” diye konuştu. Atatürk Mahallesi’nde yapılan yardımlarla ihtiyaç sahiplerinin rahat bir nefes aldığını kaydeden Atatürk Mahalle Muhtarı Aydoğan Yolcu, bu örnek çalışmadan dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine teşekkür etti. 

  DEVAMINI OKU
 • Manisa Yunusemre’yle Yemyeşil Oluyor

  Yunusemre Belediyesi, 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında ilçedeki ağaçlandırma çalışmamalarını 2018 yılında da sürdürüyor. Yunusemre Belediyesi ilçede bulunan mahallelerde ağaçlandırma çalışması gerçekleştiriyor. 2018 yılı çalışmaları Güzelyurt Mahallesi’nden başladı. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri mahallede dikim çalışması yapıyor. Çalışmaları yerinde inceleyen Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, ağaçlandırmaların belirli bir program dahilinde devam edeceğini söyledi. Aydoğdu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları ile başlatılan 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projemiz 2018 yılında da devam ediyor. Çalışmalarımıza Güzelyurt Mahallesi’nden başladık. Mahallemize Erguvan, Sedir, Oya Ağacı ve Akasya fidanlarını dikiyoruz. İlçemizde belirli program dahilinde çalışmalarımız devam edecek” diye konuştu.  

  DEVAMINI OKU
 • 75. Yıl Mahallesi Yeni Parkına Kavuştu

  Yunusemre Belediyesi 75. Yıl Mahallesi’ne yeni bir park kazandırdı. Ekiplerin yaptığı yeni oyun grupları ile çocuklar daha mutlu olacak. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü yaptığı çalışmalarla ilçe yeni oyun alanlarına kavuşuyor. Çalışmalar kapsamında 75. Yıl Mahallesi’ne yeni bir park alanı kazandıran ekipler, çocukları sevindirdi. Yunusemre Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını söyleyen 75. Yıl Mahalle Muhtarı Aziz Çetintaş, Başta Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi olmak üzere çalışmada emeği geçen herkese teşekkür etti.  Çetintaş yaptığı açıklamada, “Mahallemizde 5361 sokakta parkımız yoktu. Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’den park yapılması konusunda ricada bulunduk. Oda bizim isteğimize duyarsız kalmadı. Yapılan park yapımı ile çocuklarımız rahat bir şekilde oyun oynuyor” dedi. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz