Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Park ve Bahçelere Kış Bakımı

  Yunusemre Belediyesi, kış ayları öncesi yeşil alan, park ve bahçelerde bakım çalışması yapıyor. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede yeşil alan, park ve bahçelerde bakım ve çiçeklendirme yapıyor. Ekipler, okulların yeşil alanlarını da düzenliyor. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kış ayları öncesi park ve bahçelerimizde çalışmalarımızı yoğunlaştırarak bakım ve çiçeklendirme çalışması yapıyoruz. Yine okullarımızın yeşil alanlarını da çiçeklendiriyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Belirli bir program dahilinde tüm parklarda aynı çalışmayı yürüteceğiz” dedi.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Sulu Tohumlama Uygulaması

  Yunusemre Belediyesi, Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nin alanında hydroseeding (sulu tohumlama) yöntemi kullanıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mesire alanında 20 bin metre kare alan içerisinde püskürtme çim ve sulu tohumlama yaptı. Yuntdağı’nda vatandaşların aileleriyle güzel vakit geçirebileceği Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, alanda 20 bin metre kare alan içerisinde püskürtme çim ve sulu tohumlama gerçekleştirerek bölgede hummalı bir çalışma yürütüyor. Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, sulu tohumlama ve püskürtme çim çalışmasının Manisa’da ilk olarak yapıldığını vurgularken; sistem hakkında bilgi verdi. Aydoğdu açıklamasında;  “Peyzaj, erozyon kontrolü, düzenli depolama alanları, hızlı ve uygun maliyetli olan hydroseeding sistemini bu alanda uyguladık. Manisa’da bir ilk ve oldukça da verimli bir sistem. Amacımız alanı güzel bir görünüme kavuşturmak” dedi.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Binlerce Fidan Toprakla Buluşuyor

  Yunusemre Belediyesi, 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında iki yılda yaklaşık 270 bin fidanı toprakla buluşturdu. Yeşil bir Yunusemre sloganıyla ilçede seferberlik başlatan Yunusemre Belediyesi, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ve Muradiye Orman Fidanlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında hayata geçirilen 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi’ne tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 2 yıldır devam eden proje kapsamında bugüne kadar 268 bin 526 fidan toprakla buluşturuldu. Türkiye’ye örnek olan projede iki yılı geride bırakmaya hazırlandıklarını dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Vatandaşımızın daha güzel, daha temiz ve daha yeşil bir ilçede yaşaması için mesai harcıyoruz. Bu kapsamda yaklaşık 2 yıl önce hayata geçirdiğimiz 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi’nde şu ana kadar 268 bin 526 fidanımızı toprakla buluşturduk. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız sürecek” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Merkez Efendi’ye Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi, Merkez Efendi Mahallesi’nde yaşayan çocukları sevindirecek bir çalışmaya imza atarak yeni bir oyun parkı yapıyor. Yunusemre Belediyesi Merkez Efendi Mahallesi’ne yeni bir çocuk oyun parkı kazandırıyor. Kirazlık Parkı ismi verilen parkı mahalle sakinlerinin hizmetine sunmaya hazırlanan Yunusemre Belediyesi ekipleri, çalışmalarında sona yaklaşıyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Başkan Yardımcısı Mustafa Irmak, Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu ve Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı ile beraber çalışmaları yerinde inceledi. Başkan Çerçi konuyla ilgili yaptığı açıklamada parkı kısa sürede tamamlamayı planladıklarını söyledi. Başkan Çerçi açıklamasında, “Merkez Efendi Mahallemizde Kirazlık Parkı ismini verdiğimiz parkımızın yapımında sona yaklaşılıyor. Parkımız tamamlandığında ailelerimiz çocuklarıyla birlikte burada güzel vakit geçirebilecek” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Muradiye’ye Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi Muradiye Mahallesi’ne yeni park kazandırdı. Muradiye ek hizmet binası önüne yapılan park mahalleli çocukları sevindirdi. Yunusemre Belediyesi, ilçede oyun parklarını yenilerken; birçok mahalleye yeni oyun alanı da kazandırıyor. Belediyenin Muradiye ek hizmet binası önünde çocuk oyun parkı yapan belediye, bu çalışmasıyla mahalleli çocukları sevindirdi. Oyun parkında incelemelerde bulunan Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, çalışma hakkında bilgi aldı. İncelemede Başkan Çerçi’ye Başkan Yardımcısı Mustafa Irmak,  Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı ve Temizlik İşleri Müdürü Halil İbrahim Özcan eşlik etti. Muradiye’nin ilçenin en hızlı yapılaşan mahallelerden biri olduğunu aktaran Belediye Başkanı Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Muradiye Meydan Projemizin bulunduğu yerin yan tarafına yeni park kazandırdık. Oyun gruplarını konuşlandırdığımız yere kauçuk zemin uygulaması yaptık. Çocuklarımızın çocukluklarını yaşaması, gönüllerince eğlenebilmesi için ilçemizdeki oyun parkı sayısını arttırmayı hedefliyoruz” diye konuştu. Muradiye sakinlerinden Sercan Aslan da Yunusemre Belediyesi’nin çalışmalarıyla mahallelerinin geliştiğini anlatarak şunları söyledi “Belediyenin yaptığı park bizler için çok güzel oldu. Daha önceden mahallemizde fazla park yoktu. Ama belediyemizin yaptığı yeni park ile çocuklarımız oyun oynayabiliyor. Alan halı serilmiş gibi. Yapılan bu güzel çalışmalardan dolayı Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’ye  çok teşekkür ederiz.” 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz

Aydınlatma metnini okudum ve kabul ediyorum.