Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Ağaçlandırma Çalışmaları Sürüyor

  Yunusemre Belediyesi, 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında ilçede ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyor. Bahar aylarıyla birlikte çevre düzenlemesi çalışmalarına hız veren Yunusemre Belediyesi, ilçeyi ağaçlandırıyor. 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında Tekstilciler Sitesi, Mareşal Fevzi Çakmak, Muradiye, Sarıahmetli, Maldan ve Dazyurt Mahallesi’ni ağaçlandıran Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yüzlerce ağacı toprakla buluşturdu. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, “Bahar aylarıyla birlikte park ve bahçe, cadde ve şehrin muhtelif noktalarında çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmalarımızı yoğunlaştırdık. Belirli bir program dahilinde devam eden ağaçlandırma çalışmalarımızla da yüzlerce fidanı toprakla buluşturduk, buluşturmaya da devam ediyoruz. Ekiplerimiz, Tekstilciler Sitesi, Mareşal Fevzi Çakmak, Muradiye, Sarıahmetli, Maldan ve Dazyurt Mahallesi’nde ağaçlandırma çalışmaları gerçekleştirdi. Belediye Başkanımız Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusunda, yemyeşil bir Yunusemre için çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de 27 Bin Ağaç Aşılanacak

  Yunusemre Belediyesi aşılama çalışmaları kapsamında 26 bin 700 ağacın aşılamayı planlıyor. Kırsal kalkınma projeleriyle üreticilerin yanında olan Yunusemre Belediyesi, aşılama çalışmalarına 2018 yılında da devam edecek. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, aşılama çalışmalarının 2018 yılında da süreceğini belirtirken; bu konuda üreticilerden talep toplanıldığını söyledi. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “2018 yılında belediyemiz tarafından destek verilen aşılama çalışmaları kapsamında talepler toplanıldı. Melengiç üzerine Antep Fıstığı, Yabani ahlat üzerine armut ve yabani zeytin ağaçları üzerine çeşit zeytin aşılaması yapacağız. Kurulduğumuz günden şuana kadar yaklaşık 38 bin 720 adet Menengiç ağacına antep fıstığı aşısı, 270 adet yabani ahlat üzerine armut aşısı, yaklaşık bin 850 adet yabani zeytin ağacına çeşit zeytin aşılama hizmeti verilerek toplam 120 bin 696 adet aşı materyali kullanıldı. 2018 yılı içinde yaklaşık 80 bin adet aşı materyali kullanılarak yaklaşık 26 bin 700 adet ağacın aşılanmasını planlıyoruz. Bu hizmet, Yuntdağı’nda aşılama sertifikası olan çiftçiler tarafından önümüzdeki günlerde verilecek. Aşılama belgesi olmayan üreticilerimize de aşı belgesi aldırılarak bu çalışma  yapılacak” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Park ve Bahçeler Düzenleniyor

  Yunusemre Belediyesi ilçenin park ve bahçelerinde çimlendirme ve çevre düzenleme çalışmaları yapıyor. ‘Yemyeşil Bir Yunusemre İçin’ ilçede çalışmalarını aralıksız sürdüren Yunusemre Belediyesi, kentin belirli noktalarında çimlendirme ve çevre düzenlemesi çalışmaları gerçekleştiriyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin yaptığı çalışmalar vatandaşların takdirini kazanıyor. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Park ve Bahçeler Volkan Aydoğdu konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’nin talimatları doğrultusunda ilçemizde çevre düzenlemesi ve çimlendirme çalışmalarımızı hızlandırdık. Bahar aylarına girerken ilçemizin yeşil ve rengarenk olması için mesai harcıyoruz. Belirli bir program dahilinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye konuştu. 75. Yıl Mahallesi’ndeki gerçekleştirilen çevre düzenlemesi beğeni toplarken mahalle sakinlerinden İbrahim Apaydın, Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti. Yunusemre Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını kaydedem Apaydın, “Belediye ekipleri mahallemizde hummalı bir çalışma yürütüyor.  Yaz aylarında bu parklarda serin serin oturuyoruz. Yapılan çalışmalardan dolayı Yunusemre Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi’ye çok teşekkür ederiz” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Ağaçlandırma Çalışmaları Devam Ediyor

  Daha yeşil bir ilçe için çalışan Yunusemre Belediyesi, ağaçlandırma çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediye Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ilçenin farklı yerine 600 meyve fidanı dikti. Kurulduğu günden bu yana doğaya önem veren Yunusemre Belediyesi, başlatmış olduğu Bir Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesinin yanı sıra ilçenin farklı noktalarında meyve ağaçlarını toprakla buluşturuyor. Üçpınar Mahallesi’nde 300, Ortaköy Mesire Alanı’nda 110 Yunusemre Belediyesi Şantiye Alanı’na da 150 elma ve 10 şeftali fidanının dikimini yapan Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri Celal Bayar Üniversitesi’ne de Prof. Dr. İlhan Varank Yerleşkesi’nde kullanılmak üzere 50 elma fidanı verdi. Çalışmaya ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediyesi Park Ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ağaçlandırma çalışmalarına büyük önem veriyor. Bu kapsamda ilçemizde ağaçlandırma çalışmalarını sürdürüyoruz. Hibe olarak alınan yaklaşık 600 elma fidanımız vardı. Biz de bu fidanları ilçemizin farklı noktalarında toprakla buluşturduk.” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Fırtınaya Dikkat

  Yunusemre Belediyesi, ilçede etkili olan fırtına dolayısıyla alarma geçti. Belediye ekipleri, fırtına nedeniyle devrilen ağaçlara anında müdahale etti. Yunusemre Belediyesi, ilçede etkili olan olumsuz hava koşulları nedeniyle teyakkuzda. Park ve Bahçeler, Temizlik ve Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, fırtına dolayısıyla zarar gören bölgelerde çalışmalarını yoğunlaştırdı. Fırtına dolayısıyla devrilen ağaçlar Park Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından kaldırılırken; vatandaşlara mecbur olmadıkları takdirde dışarı çıkmamaları uyarısında bulunuldu. Meteorolojiden yapılan açıklamada yağışın zaman zaman yoğunlaşacağına dikkat çeken Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, vatandaşları uyardı. Başkan Çerçi açıklamasında, “Türkiye’yi etkisi altına alan soğuk ve yağışlı hava ilimizde de etkisini gösterdi. Yunusemre Belediyesi olarak fırtına dolayısıyla devrilen ağaçlara müdahale ediyoruz.  Olumsuz hava koşullarında sorun yaşayan vatandaşlarımız 444 62 09 numaralı Çağrı Merkezimizi arayabilirler. Ekiplerimiz 24 saat teyakkuzda olacak. Vatandaşlarımızı mecbur kalmadıkları sürece dışarı çıkmamaları, araç kullanan sürücülerimizi de yağmur dolayısıyla kayganlaşan yollarda dikkatli kullanmaları konusunda uyarıyoruz” diye konuştu. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz