Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Fırtına Alarmı

  Yunusemre Belediyesi ekipleri ilçede etkili olan fırtına nedeniyle teyakkuzdaydı. Ekipler, fırtına nedeniyle zarar gören ve devrilen ağaçlara müdahale ederek herhangi bir mağduriyet yaşanmasının önüne geçti. Şiddetli rüzgar Yunusemre İlçesi’nde de hayatı olumsuz etkiledi. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı acil müdahale ekibi, fırtına dolayısıyla zarar gören ve devrilen ağaçları kaldırdı. Olumsuz hava koşullarının yarın da devam edeceğine dikkat çeken Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, vatandaşları uyardı. Başkan Çerçi, herhangi bir sorun yaşayan vatandaşların 444 62 09 numaralı Çağrı Merkezini aramalarını istedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Özel Çocuklara Özel Park

  Yunusemre Belediyesi, Barbaros Mahallesi’nde özel çocuklara özel park yapıyor. Park, çevre düzenlemesinin ardından hizmete açılacak. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, Yunusemre Özel Eğitim Uygulama Merkezi bahçesine engelli öğrencilerin rahatlıkla oynayabilmeleri amacıyla oyun parkı yapıyor. Çalışma özel öğrencileri sevindirirken; Okul Müdürü Murat Dinçer, gösterdiği duyarlılıktan dolayı Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür etti. Dinçer yaptığı açıklamada,  “Belediyemiz, özel çocuklarımız için çok güzel bir oyun parkını hizmete kazandırdı. Çocuklarımız çok mutlu oldu. Onlara bu mutluluğu yaşatan Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Çerçi ve ekibine çok teşekkür ederiz” dedi. Yunusemre Belediyesi’nin çalışmalarıyla Barbaros Mahallesi’nin güzel hizmetlere kavuştuğunu kaydeden Mahalle Muhtarı Siyami Alak ise şunları söyledi: “Mahallemiz, belediyemizin çalışmalarıyla gelişiyor, güzelleşiyor. Hizmetlerin devamının geleceğine inanıyorum.” 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den İlçeye 60 Yeni Park

  Yunusemre Belediyesi, 2018 yılı içerisinde ilçeye 60 çocuk oyun parkı kazandırırken; 5 çocuk oyun grubunu da yeniledi.   İlçeye bir yandan yeni parklar kazandıran Yunusemre Belediyesi, bir yandan da kullanım ömrünü tamamlayan, çeşitli nedenlerle zarar gören çocuk oyun gruplarını yeniliyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçeye 60 çocuk oyun parkı yaptı, 5 oyun parkını da yeniledi. Çocukların fiziksel gelişimini destekleyen, birlikte rahatlıkla oyunlar oynayabileceği yeni oyun alanları oluşturan belediye ekipleri, bu çalışmasıyla özellikle çocukları sevindiriyor. 60 ÇOCUK OYUN PARKI OLUŞTURULDU Çocukların birlikte güzel vakit geçirebilecekleri parklar oluşturmaya gayret ettiklerini dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Yunusemre Belediyesi olarak çocuklarımızın hem arkadaşları hem de aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebilecekleri oyun alanları yapmak için çalışıyoruz. Bu anlamda yeni oyun parkları oluşturduğumuz gibi çeşitli nedenlerle kullanım ömrünü tamamlayan parklarımızın oyun guruplarını belirli bir program dahilinde yeniliyoruz. Bu yıl içerisinde 60 yeni park alanı yaparak, 5 parkımızı da yenileyerek miniklerimizin rahatlıkla oynayabileceği hale getirdik.” 

  DEVAMINI OKU
 • Şiddetli Rüzgardan Zarar Gören Ağaçlar Budandı

  Yunusemre Belediyesi, şiddetli rüzgar nedeniyle zarar gören ağaçlarda budama ve temizleme çalışması yaptı. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğüne bağlı acil müdahale ekibi, şiddetli rüzgar dolayısıyla zarar gören ağaçları budadı, çevresini temizledi. Devrilen ağaçlar kaldırılırken; vatandaşlara da şiddetli rüzgarda mecbur olmadıkça dışarı çıkmaması uyarısında bulunuldu. Soğuk ve şiddetli rüzgar dolayısıyla mahallelerindeki bazı ağaçların zarar gördüğünü ve bunu Yunusemre Belediyesi’ne bildirdiklerini kaydeden Akmescit Mahallesi Muhtarı Ömer Şen konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada, “Akşam rüzgardan mahallemizdeki bazı ağaçlar zarar gördü. Yunusemre Belediyesi ekiplerine bildirdik. Kısa sürede müdahale ederek ağaçların zarar gören yerleri budandı, çevresi temizlendi” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Maldan ve Osmancalı Yeni Parka Kavuştu

  Yunusemre Belediyesi, Osmancalı ve Maldan Mahallesine yeni park kazandırdı. Yunusemre Belediyesi Maldan ve Osmancalı Mahallesi’nde yeni parklar yaptı. Çalışma en çok çocukları sevindirirken; parkların çevresi de düzenlendi. Konuya ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi açıklamasında şu ifadelere yer verdi: “Çocuklarımızın rahat bir şekilde oynamaları amacıyla Maldan ve Osmancalı mahallelerimize yeni parklar yaptık, parklarımızın çevresini düzenledik. Belirli bir program dahilinde mahallelerimizde çalışmalarımız sürecek.” Maldan Mahallesi sakinlerinden Musa Dumanlı da yeni yapılan parkla çocuklarının güzel vakit geçirdiğini belirtti. Yunusemre Belediyesi’ne teşekkür eden Dumanlı, “Yeni park çocuklarımızı sevindirdi. Çevre düzenlemesi ve yeni yollarla da mahallemiz güzel bir görünüme kavuştu” dedi. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz

Aydınlatma metnini okudum ve kabul ediyorum.