Park ve Bahçeler Müdürlüğü
Volkan AYDOĞDU
23.08.1982 istanbul kadiköy doğumludur. İlk,orta ve lise öğrenimini antalyada tamamladıktan sonra, yüksek öğrenimini 2002 yılında ısparta süleyman demirel üniversitesi myo ithalat-ihracat bölümünden , 2008 yılında anadolu üniversitesi işletme bölümünden mezun olarak tamamlamıştır. Memurluk hayatına 2003 yılında jandarma maliye astsubayı olarak başlamış ve 11 yıl ülkemizin çeşitli illerinde görev yaptıktan sonra 14.08.2014 tarihinde belediyemiz mali hizmetler müdürlüğünde göreve başlamıştır. 2016 yılı haziran ayından beri belediyemiz park ve bahçeler müdürlüğünde görev yapan Volkan Aydoğdu evli ve 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Yunusemre’de Park Ve Bahçeler Kışa Hazırlanıyor

  Yunusemre Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede bulunan park ve yeşil alanlarda çevre düzenlemesi yaparak binlerce fidan ve çiçeği toprakla buluşturuyor.                                            “Yemyeşil bir Yunusemre için…” sloganıyla hizmet veren Yunusemre Belediyesi, yeşil alanları kışa hazırlıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, yeşil alanlarda bugüne kadar 195 bin çiçek, 8 bin 305 çalı, 28 bin 975 fidanı toprakla buluştururken; 7 bin m² rulo çim serimi yaptı. Özellikle yeşil alanlarda ağaçlandırma çalışmalarına büyük önem verdiklerini kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, park ve yeşil alanlarda kış hazırlıklarını sürdürdüklerini belirtti. Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “İlçemizde park ve yeşil alanlarımızın çevre düzenlemesi ve peyzaj çalışmasını yapıyor, kış hazırlıklarımızı sürdürüyoruz. Yeşil alanlarımıza hava koşullarına uygun fidan, çalı grubu ve çiçek dikimi yapıyoruz. 2018 yılı sonuna kadar da 9 bin m² rulo çim serimi yapacağız. Yine 10 bin m² de yeşil alan oluşturulacak. Doğayı ve yeşili seven bir belediye olarak tüm ekibimiz ile çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre'de Park Bahçeler Düzenleniyor

  Yunusemre Belediyesi, ilçede park ve bahçelerdeki çöp kovası, bank ve piknik masalarını yeniliyor.     Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, parklarda çalışmalarını yoğunlaştırdı. Müdürlük ekipleri, fiziki yapısı uygun olan yeni park ve bahçelere çöp kovası, bank ve piknik masası konuşlandırırken; kullanım ömrünü tamamlayanları da yeniliyor. Çalışmalar hakkında bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “İlçemizde mevcut park ve bahçelerimizi düzenliyor, bunlara yenilerini ekliyoruz. Çocuklarımızın, aileleriyle birlikte güzel vakit geçirebileceği alanlar oluşturuyoruz. Parklarımıza mevsimine uygun çiçek ekimi yapıyoruz. Bir yandan da ekipmanlarını yeniliyoruz. Şu ana kadar ilçemizde parklarımıza ve belirli noktalara 1.835 bank, 1.637 çöp kovası, 263 piknik masası konuşlandırdık. Bu çalışma belirli bir program daha devam edecek” dedi.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Park ve Bahçelere Kış Bakımı

  Yunusemre Belediyesi, kış ayları öncesi yeşil alan, park ve bahçelerde bakım çalışması yapıyor. Yunusemre Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, ilçede yeşil alan, park ve bahçelerde bakım ve çiçeklendirme yapıyor. Ekipler, okulların yeşil alanlarını da düzenliyor. Çalışmalara ilişkin bilgi veren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kış ayları öncesi park ve bahçelerimizde çalışmalarımızı yoğunlaştırarak bakım ve çiçeklendirme çalışması yapıyoruz. Yine okullarımızın yeşil alanlarını da çiçeklendiriyoruz. Ekiplerimiz yoğun bir şekilde çalışıyor. Belirli bir program dahilinde tüm parklarda aynı çalışmayı yürüteceğiz” dedi.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Sulu Tohumlama Uygulaması

  Yunusemre Belediyesi, Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi’nin alanında hydroseeding (sulu tohumlama) yöntemi kullanıyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, mesire alanında 20 bin metre kare alan içerisinde püskürtme çim ve sulu tohumlama yaptı. Yuntdağı’nda vatandaşların aileleriyle güzel vakit geçirebileceği Ortaköy Biyolojik Gölet Projesi tüm hızıyla devam ediyor. Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri, alanda 20 bin metre kare alan içerisinde püskürtme çim ve sulu tohumlama gerçekleştirerek bölgede hummalı bir çalışma yürütüyor. Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, sulu tohumlama ve püskürtme çim çalışmasının Manisa’da ilk olarak yapıldığını vurgularken; sistem hakkında bilgi verdi. Aydoğdu açıklamasında;  “Peyzaj, erozyon kontrolü, düzenli depolama alanları, hızlı ve uygun maliyetli olan hydroseeding sistemini bu alanda uyguladık. Manisa’da bir ilk ve oldukça da verimli bir sistem. Amacımız alanı güzel bir görünüme kavuşturmak” dedi.

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Binlerce Fidan Toprakla Buluşuyor

  Yunusemre Belediyesi, 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi kapsamında iki yılda yaklaşık 270 bin fidanı toprakla buluşturdu. Yeşil bir Yunusemre sloganıyla ilçede seferberlik başlatan Yunusemre Belediyesi, İzmir Orman Bölge Müdürlüğü ve Muradiye Orman Fidanlık Müdürlüğü arasında imzalanan protokol kapsamında hayata geçirilen 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi’ne tüm hızıyla devam ediyor. Yaklaşık 2 yıldır devam eden proje kapsamında bugüne kadar 268 bin 526 fidan toprakla buluşturuldu. Türkiye’ye örnek olan projede iki yılı geride bırakmaya hazırlandıklarını dile getiren Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Vatandaşımızın daha güzel, daha temiz ve daha yeşil bir ilçede yaşaması için mesai harcıyoruz. Bu kapsamda yaklaşık 2 yıl önce hayata geçirdiğimiz 1 Milyon Fidan Toprakla Buluşuyor Projesi’nde şu ana kadar 268 bin 526 fidanımızı toprakla buluşturduk. Bundan sonraki süreçte de çalışmalarımız sürecek” dedi. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz