Fen İşleri Müdürlüğü
Fuat Balcı
01.07.1965 tarihinde Manisa İli Soma İlçesinde doğdu. İlkokul ve Ortaokul öğrenimini Soma’da Lise öğrenimini Akhisar Endüstri Meslek Lisesi’nde devam ettikten sonra Yüksek Öğrenimini Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi’nde Ziraat Mühendisi unvanı ile tamamladı.1992 Yılında Soma Belediyesi’nde çalışmaya başlamış ve 2015 yılına denk Park ve Bahçeler Müdürü olarak görev yapmıştır.2015-2016 yılları arasında Manisa Büyükşehir Belediyesi’nde görev yapmıştır.Evli 2 çocuk babasıdır.
HABERLER


 • Köseler'de Arazi Yolları Düzenleniyor

  Yunusemre Belediyesi, Köseler Mahallesi’ne 5 kilometre arazi yolu yaparak üreticilerin tarla ve bağlarına daha rahat ulaşmasını sağladı. Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri Köseler Mahallesinde arazi yollarını düzenliyor. Yapılan çalışmayla üreticilerin tarla ve bağlarına rahatlıkla ulaşmalarına imkan tanınıyor. 2018 yılı içerisinde yaklaşık 100 kilometre arazi yolunda düzenleme gerçekleştirdiklerini kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Üreticilerimizin tarla ve bağlarına sorunsuz bir şekilde ulaşması için arazi yollarını düzenliyoruz. Sezon itibariyle yaklaşık 100 km’lik yolda bakım ve düzenleme çalışması gerçekleştirdik. Köseler Mahallesi’nde de 5 km’lik arazi yolunu stabilize ettik. Bakım çalışmaları belirli bir program dahilinde sezon süresince devam edecek” diye konuştu.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’den Pelitalan’a 10 Km’lik Yol

  Yunusemre Belediyesi, Pelitalan Mahallesi’ne 10 kilometre arazi yolu yaparak üreticilerin tarla ve bağlarına daha rahat ulaşmasını sağladı. Yunusemre Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Pelitalan Mahallesi’nde yol çalışması yaptı.  Mahallelerine 10 kilometrelik arazi yolu yapılan Pelitalanlı üreticiler de tarla ve bahçelerine daha rahat ulaşma imkanı buldu. Özellikle yaz aylarında arazi yolu çalışmalarına hız verdiklerini kaydeden Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Belediye olarak ekiplerimiz ilçemizde bulunan ova yollarımızı düzenleme çalışması gerçekleştiriyor. Ekiplerimiz Pelitalan Mahallemizde 10 km ova yolu yaptı. Üreticilerimiz artık daha rahat bir şekilde arazilerine ulaşabiliyor” dedi. 

  DEVAMINI OKU
 • Kayapınar Kültür Taziye Evi’nde Çalışmalar Devam Ediyor

  Yunusemre Belediyesi’nin Kayapınar Mahallesi’nde vatandaşların hizmetine kazandırmaya hazırlandığı Kültür ve Taziye Evi Projesinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Kayapınar Mahallesinde yapımına kısa süre önce başlanan Kültür ve Taziye Evi inşaatında incelemelerde bulundu. Başkan Yardımcısı Mustafa Irmak, Fen İşleri Müdürü Fuat Balcı, Park ve Bahçeler Müdürü Volkan Aydoğdu, Temizlik İşleri Müdürü Halil İbrahim Özcan ve teknik personelin katıldığı incelemede çalışmalar hakkında bilgi alan Başkan Çerçi, projesi kısa süre içerisinde tamamlamayı planladıklarını dile getirdi. Mahallelinin en büyük taleplerinden birini daha yerine getirdiklerini aktaran Belediye Başkanı Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Kayapınar Mahallemizde kısa bir süre önce başladığımız kültür ve taziye evinde çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Ahşap olarak inşa ettiğimiz projemizi kısa süre içerisinde tamamlamayı planlıyoruz. Mahalle sakinlerimizin en fazla talep ettiği projelerden birini daha hayata geçirmekten mutluyuz” diye konuştu.  

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre Osmancalı’ya Düğün Salonu Yapıyor

  Yunusemre Belediyesi, Osmancalı Mahallesinde vatandaşların en büyük taleplerinden biri olan düğün salonunun yapımına başladı. Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Osmancalı Mahallesinde yapımına başlanan düğün salonu projesinde alanda incelemede bulundu.  Başkan Çerçi’ye inceleme gezisinde AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz de eşlik etti. Projeyi kısa süre içerisinde tamamlamayı planladıklarını aktaran Başkan Çerçi, “Kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre projeler üretiyor; bu projeleri belirli bir program dahilinde hayata geçiriyoruz. Osmancalı Mahallemizde vatandaşlarımızın en büyük taleplerinden biri düğün salonuydu. Projemizin startını verdik. Kısa süre içerisinde de tamamlamayı planlıyoruz” dedi. PROJE HAKKINDA Yaklaşık 500 metrekare proje alanı içerisinde; çok amaçlı salon, genç odası, gelin odası, mutfak ve peyzaj çalışmaları yer alıyor. 

  DEVAMINI OKU
 • Yunusemre’de Recepli de Düğün Salonuna Kavuşuyor

  Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Recepli Mahallesinde yapımına başlanan düğün salonu projesini inceledi.  Yunusemre Belediyesi, mahallelerin ihtiyaçlarına göre projeler üretiyor. İlçenin merkeze en uzak mahallelerinden biri olan Recepli Mahallesi’nde düğün salonu yapmak için düğmeye basan Yunusemre Belediyesi, projenin startını verdi. AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ile birlikte mahallede yürütülen çalışmaları inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, projeyi kısa sürede tamamlamayı planladıklarını söyledi. Kırsal mahallelerde birçok projeyi hayata geçirdiklerini anlatan Başkan Çerçi, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Mahalle sakinlerimizin en büyük taleplerinden biri düğün salonuydu. Projemizin yapımına başladık. Kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi. PROJE HAKKINDA Yaklaşık 300 metrekare proje alanı içerisinde çok amaçlı salon, genç odası, gelin odası, mutfak ve peyzaj çalışmaları yer alıyor. 

  DEVAMINI OKU

Soru ve Görüşleriniz