Yunusemre İle Vakıfbank Arasında Maaş Protokolü

Yunusemre Belediyesi’nde promosyon ihalesini kazanan Vakıfbank Manisa Şubesi yönetimi, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi’yi ziyaret etti. Ziyarette protokol imzalanırken; belediye çalışanları 3 yıl süreyle maaşlarını Vakıfbank’tan alacak.

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, belediyede çalışan memur, sözleşmeli personel ve daimi işçilerin önümüzdeki 3 yıl boyunca maaşlarının ödeneceği bankayı belirlemek üzere gerçekleştirilen promosyon ihalesini kazanan Vakıfbank Manisa Şubesi yetkililerini ağırladı. Ziyarete Vakıfbank Şube Müdürü Hüseyin Tercan ve banka yöneticileri, Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Irmak, Mali Hizmetler Müdürü Sevinç Kibar, Belediye Meclis Üyesi Ozan Otçuoğlu katıldı. Banka yönetimiyle protokol imzalayan Başkan Çerçi, “Geçtiğimiz günlerde açık arttırma usulü ile ihalemizi gerçekleştirdik. Promosyon ihalemizi Vakıfbank kazandı. Daha önce de bu bankayla çalışıyorduk. Yöneticilerimizi kutluyorum. Belediyemizde çalışan memur ve daimi işçilerimize promosyon ücretleri bu ay içerisinde hesaplarına yatırılacak” diye konuştu.

Protokole göre, belediye çalışanları 3 yıl süreyle aynı bankadan maaş alacak. Banka memur, sözleşmeli personel ve daimi işçilere Aralık ayında bir defaya mahsus olmak üzere 2 bin 347 TL promosyon ücretini hesaplarına yatıracak. 

Soru ve Görüşleriniz