Mesir Tabiat Parki 2. Etabında Çalışmalar Hız Kazandı

Manisa’ya birbirinden güzel projeler kazandıran Yunusemre Belediyesi, Mesir Tabiat Parkı’nın 2. Etap Projesi’nde çalışmaları hızlandırdı.

Yunusemre Belediyesi, doğaseverlerin en gözde mekânlarından Mesir Tabiat Parkı’nın 2. etap projesinde çalışmaları sürdürüyor. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Belediye Başkan Yardımcısı Can Mercül, Meclis Üyeleri,  Daire Müdürleri ve teknik personel ile beraber alanda incelemede bulundu. Çalışmaların sorunsuz ilerlemesi amacıyla kurban kesen firma yetkililerinden bilgi alan Başkan Çerçi, güzel bir projeyi daha Manisa’ya kazandırmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Başkan Çerçi konuya ilişkin yaptığı açıklamada, “Manisa’mıza yakışır çok güzel bir alanı daha hizmete kazandırmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Yaklaşık 150 dönüm arazi üzerinde yapacağımız 2. etap çalışmalarımızı hızlandırdık. Proje; sanat atölyesi, müze, misafirhane, sosyal tesis, otopark, mesire alanları ve yapay şelaleden oluşuyor. Proje tamamlandığında burası Manisalılar’a hitap edecek çok güzel bir alan olacak” dedi.

Soru ve Görüşleriniz