Başkan Çerçi Şoförlerden Destek İstedi

Cumhur İttifakı Adayı, Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç ve yönetimini ziyaret ederek, yerel seçimler için destek istedi. Oda yönetimine projelerini anlatan Başkan Çerçi, “Desteğinizle şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Yunusemre Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Adayı Dr. Mehmet Çerçi, Manisa Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Salih Karaağaç ve yönetimini ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çerçi’ye AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz ile MHP İlçe Teşkilatı yöneticileri eşlik etti. Oda Başkanı Salih Karaağaç ve yönetimiyle bir araya gelen Cumhur İttifakı Adayı Çerçi, yerel seçimlerin Türkiye için önemine dikkat çekti. Oda yönetimine projelerini anlatan Başkan Çerçi, yerel seçimlerde destek istedi. Başkan Çerçi, “Yeni kurulmuş bir belediye olarak Yunusemre’de 5 yılda birçok projeyi tamamlayarak hayata geçirdik. Sizlerin de desteği ile inşallah seçimleri kazanacağız. Yunusemre Belediyesi çalışan üreten bir belediye. Cumhur İttifakıyla bu projeler daha da artacak. Bu anlamda yaşadığınız sıkıntıları da en aza indirmek için çalışacağız. Desteğinizle şehrimizi kalkındırmaya devam edeceğiz” diye konuştu. 

 

Başkan Çerçi ve ekibine başarılar dileyen Oda Başkanı Salih Karaağaç ise konuşmasında şu ifadelere yer verdi: “2014 yılından bu yana başkanımız gözle görülür güzel hizmetler yapmaktadır. 31 Mart’ta yapılacak seçimler şehrimiz  için hayırlı uğurlu olsun. Cumhur İttifakı anlamında çok olumlu adımlar atıldı. Çıkmış olduğunuz bu yolda başarılar dilerim.”

Soru ve Görüşleriniz