BAŞKAN ÇERÇİ’DEN REKTÖR ATAÇ’A HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi ve AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail Bilen, beraberindeki heyetle birlikte CBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi.

 

Yunusemre Belediye Başkanı Dr. Mehmet Çerçi, AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail Bilen ile birlikte CBÜ Rektörlüğü görevine atanan Prof. Dr. Ahmet Ataç’ı ziyaret etti. Ziyarette Başkan Çerçi ve Milletvekili Bilen’e AK Parti Manisa İl Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Lale, AK Parti Yunusemre İlçe Başkanı Fatih Katıöz, AK Parti Salihli İlçe Başkanı Selçuk Dinç ve AK Parti Yunusemre Gençlik Kolları Başkanı İlkcan Durmaz eşlik etti. Rektör Ataç’a yeni görevinde başarılar dileyen Başkan Çerçi, belediye olarak her zaman işbirliği içerisinde olmaya gayret göstereceklerini söyledi. “Ben de üniversitemizin eski bir mensubuyum” diyen Başkan Çerçi, “Üniversitemiz, geleceğe umutla bakmamızı sağlayan bir kurumumuz. Teknokent’in kuruluşunda önemli bir destek sunarak üniversitemizden sonra en fazla katkı yapan kurum olarak yer alıyoruz. Teknokent ile birlikte üretime, teknolojiye yatırım yapılması ülkemizin önünün açılması noktasında daima üniversitemizin yanındayız” dedi.

 

ÜNİVERSİTEMİZ SİZİNLE ŞEHİRLE BÜTÜNLEŞECEKTİR

 

AK Parti Manisa Milletvekili Av. İsmail Bilen ise üniversite-şehir bütünleşmesine atıfta bulunarak şunları söyledi: “Yeni göreviniz hayırlı olsun. İnşallah Manisamıza ve öğrencilerimize güzel hizmetleriniz olacaktır. Üniversitemizin de şehrimiz ile bütünleşmesini sağlamamız gerekiyor. Sizi geçmişten de tanıyoruz, inşallah bunu da başaracağınıza inanıyoruz” dedi.

 

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren CBÜ Rektörü Prof. Dr. Ahmet Ataç, CBÜ’yü daha iyi noktalara getirmek için çalışacaklarını belirtti.

Soru ve Görüşleriniz